Home / Міські новини | Вараш / Суд щодо поновлення Анощенка: представник відповідача просив відкласти справу (фото, відео)

Суд щодо поновлення Анощенка: представник відповідача просив відкласти справу (фото, відео)

Сьогодні у Рівненському оокружному адмінсуді мало продовжитися слухання справи щодо поновлення відстороненого міського голови Вараша Сергія Анощенка, проте представник відповідача Ігор Діонісьєв подав клопотання про відкладення справи у зв’язку із зайнятістю в іншій справі.

20180403125744

Проти цього виступив позивач та просив не задовольняти клопотання:

 У минулому судовому засіданні тут були присутні і адвокат і Шумра. Узгоджували дату. Жодних заперечень не виникало. Якщо у адвоката Діонісьєва була призначена справа, він мав би сказати. Крім того згідно кодексу про судочинство, це не перешкоджає брати участь у засіданні. Поважних причин неявки на засідання не існує, – заявив Анощенко.

Відео опубліковене на сайті ВСЕ

Проте суддя Щербаков все ж відклав справу – на 13 квітня, 11.30.

Нагадаємо, у Вараші триває боротьба за владу – між відстороненим з посади мера Сергієм Анощенком та секретарем Вараської міської ради Іриною Шумрою, яка наразі виконує обов’язки міського голови, – пише charivne.info.

Про Varash Info

Читайте також...

На фронті загинув, наш захисник Іван Борисович Телюк

Він разом із побратимами виконував бойове завдання у районі с.Діброва Сєвєродонецького району Луганської області. Іван …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X