Home / Міські новини | Вараш / Сьогодні відбулося “перезавантаження” у міській раді Вараша (відео, фото)

Сьогодні відбулося “перезавантаження” у міській раді Вараша (відео, фото)

42058643_501436760268102_7930327937180499968_n

Сьогодні, 19 вересня, 2018 року, під час позачергової сесії Вараської міської ради, було припинено повноваження секретаря міської ради, Ірини Шумри, яка тимчасово виконувала повноваження міського голови. За нового секретаря проголосувало 18 депутатів, ним став Олександр Мензул. Також було прийнято рішення, і зроблені тільки перші кроки, щодо об’єднання громади із Заболоттям.

orig_201704120347

Пішов тиск на нових депутатів замість відкликаних. Нового депутата Вараської міської ради, Марію Левченко, звільнили ніби то за прогул.

Попри всі старання керівника відділу культури та туризму, Оксани Савонік, аби Марія Левченко не потрапила на засідання сесії Вараської міської ради,вона це зробила. Та повернувшись на роботу, зрозуміла, що керівниця її звільнила. Перед цим порвала підписану нею ж заяву. Чи справедливо це було зроблено і чиїми вказівками керувалася Оксана Савонік, стане зрозумілим уже зовсім скоро, а ми будемо за цим слідкувати…

Про Varash Info

Читайте також...

Його голос закохує з перших нот

Його голос закохує з перших нот, а його пісні залишаються в серці вже після першого …

8 коментарів

 1. Законий мер в місті один-це Анощенко,його вибрали люди..Всі інші самозванці,ім місце на нарах

  • Я з Вараша

   С Анощенко мер – как с говна пуля.
   Он сидел на троне и тупо ничего не делал. И то что его дважды с треском выгоняли – это показатель. Он безинициативный, боязливый, ленивый… вобщем не достоин быть мером нашего города.

 2. Побачимо. Порошенка вибрали, бо думали, що Рошеном добре керує, то і країною буде так само.

  • Я з Вараша

   Не так уже и плохо Порошенко страной руководит. Если ты об уровне жизни, зарплатах и прочих материальных благах – то имеем то на что заработали. Начни с себя – перестань на работе чаи гонять, в курилке засижываться, вместо того чтобы работу работать перестань обсуждать с коллегами футбол/машины/девок/интернетпокупки, перестань писать пустые никому не нужные служебки а делай реальную работу… глядишь и станем жить лучше. Если по-простому: повышай эффективность своей работы и подчиненных заставляй работать.

 3. Дайте Людині час попрацювати! Допоможіть порадою, організуйте культурні або спортивні заходи, висловлюйте своє бачення тієї чи іншої ситуації, захищайте рідне місто( Кузнецовськ або Вараш- не суттєво). Творіть “Нову історію Міста – України”. А переписувати стару історію- це шлях в нікуди. Вибір за кожним із Нас Українці! Сильні – Мужні- Рішучі.

 4. Пиз-да нашому Кузнецовську

  • Я з Вараша

   Не “кузницовску” а Варашу! Выбрасывай совок из своей замусоренной головы. )))
   А Сашка нормальный чувак, ОСББ рулит очень даже толково.

   • Побачимо. Порошенка вибрали, бо думали, що Рошеном добре керує, то і країною буде так само.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X