Home / Міські новини | Вараш / Слуга народу Володимир Рашовський (фото)

Слуга народу Володимир Рашовський (фото)

Скоро вибори і українці повинні обрати своїх достойних народних депутатів, котрі зламають стару систему та з новими реальними поглядами змінять нашу країну на краще.

І одним з таких є РАШОВСЬКИЙ Володимир Володимирович, який служить вірою і правдою своєму народові.

sluga-narodu-volodimir-rashovskiy_cover2-big

Народився 20 жовтня 1974 року в селі Селець Дубровицького району. Освіта вища. Закінчив Рівненський державний технічний університет за спеціальністю «Екологія та охорона навколишнього середовища», інженер еколог. Є засновником ТОВ Агрофірми «Рекорд».

Кандидат у народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі № 155 (м. Вараш та райони: Дубровицький, Зарічненський, Рокитнівський та Володимирецький) від політичної партії «СЛУГА НАРОДУ».

Як ДЕПУТАТ – СЛУГА НАРОДУ прагну змін в нашій державі, жити та працювати для людей, а не задля свого блага. Докорінно змінити стару систему влади та мати нову стратегію – це те, чого потребує країна сьогодні.

Разом ми втілимо курс Президента Володимира Зеленського у конкретних законопроектах і політичних рішеннях, сформуємо професійний уряд народної довіри.

Люди не хочуть чути обіцянок, які є «мильними бульбашками», потрібно сміливо та переконливо діяти. Наша команда зробила висновки з минулого, працює для суспільства сьогодні та розбудовує стратегію майбутнього.

З новими переконаннями та підтримкою кожного з вас ми досягнемо того, до чого йшли роками наші попередники.

Як народний депутат від мВАРАШ, ВОЛОДИМИРЕЦЬКОГО, ДУБРОВИЦЬКОГО, ЗАРІЧНЕНСЬКОГО, РОКИТНІВСЬКОГО районів:

 буду працювати задля врегулювання ситуації з незаконним видобутком бурштину та інших ресурсів через легалізацію шляхом створення державного підприємства;

– візьму під контроль ініціативи з виділення коштів на побудову доріг та створення інфраструктурних об’єктів різного масштабу. Місцеві жителі гідні їздити хорошими дорогами, а туристи не повинні відмовлятися від поїздок через бездоріжжя;

– добиватимуся спрощення умов для ведення бізнесу. Підприємцям, які наповнюють місцеві бюджети, ми максимально сприятимемо у їх діяльності, адже таким чином ми зможемо залучити інвестиції у розвиток області;

– сприятиму створенню нових робочих місць;

– поверну пільги постраждалим від Чорнобильської катастрофи;

– забороню масштабну вирубку лісів;

– сприятиму розвитку молоді та вимагатиму проведення мережі інтернет у кожне село;

– потурбуюсь аби у закладах освіти діти мали доступ до чистої питної води;

– у Верховній Раді добиватимуся спеціального статусу для м. Вараш, аби кошти з податків залишалися на місцях та дозволяли розбудовувати місто.

ЗРОБИМО ЇХ РАЗОМ!

Розуміти проблеми людей, допомагати та не бути байдужим до чужої біди – це завдання кожного слуги народу. На жаль, проблем на Рівненщині досить багато і вони потребують негайного вирішення. Кандидат в депутати не стоїть осторонь та цікавиться цими проблемами.

Днями Володимир Володимирович відвідав реабілітаційний центр для особливих діток у Вараші, де необхідна розбудова закладу, нові корпуси, стадіон, розширення можливостей. У Володимирицькому районі ситуація теж бажає бути кращою: проблеми зі школами, недобудовами, сільськими ФАПами, з людськими землями…

І це ще не все… А скільки ще нюансів не розглянуто!? Тому настав час зламати систему потужною, сильною та надійною командою. Вперед і тільки вперед, адже спільними зусиллями ми виведемо країну з цього зубожілого стану. Ми станемо прикладом для інших країн, будемо гідно і гордо носити звання УКРАЇНЦЯ.

Про Varash Info

Читайте також...

Судитимуть ще одну жительку Вараша, яка підтримує Росію

На суд очікує проросійсько налаштована жителька Вараша, якій інкримінують заперечення збройної агресії Російської Федерації проти …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X