Home / Міські новини | Вараш / Скарги на роботу підприємців, хто з депутатів склав мандат (відео)

Скарги на роботу підприємців, хто з депутатів склав мандат (відео)

Неодноразово представники КМКП, РАЕС та міста обговорювали питанні відновлення мирових угод між комунальним та станцією, це дозволить розблокувати рахунки КМКП, тільки й говорили, бо дій з боку влади та комунального ніяких. Програма цільової фінансової підтримки КМКП не виконується. Згідно програми, до кінця року місто повинно було перерахувати станції 23 млн. грн.

Кошти з перевиконання бюджету, що повинні піти на підтримку КМКП задіюють в інше, більше 1 млн. грн., під час внесення змін до бюджету, виділили комунальному підприємству «Благоустрій» на відшкодування для пільгових перевезень, закупівлі палива та деталей. Депутати звернулись до представника підприємства з проханням провести фактичний розрахунок, скільки витрачається палива?

Публічно міський голова заявив, що незадоволений роботою підприємців міста, особливу увагу зосередив на зовнішньому вигляді магазинів, закликав підтримувати естетичний вигляд.

Про admin

Читайте також...

Його голос закохує з перших нот

Його голос закохує з перших нот, а його пісні залишаються в серці вже після першого …

Один коментар

  1. НЕТІЛЬКИ ДБАТИ ПРО ВИГЛЯД А ПРО ТЕ ТРЕБА ПИТАННЯ ПІДНІМАТИ ЩОБ САЛЮТИ ЗАБОРОНИТИ І ШТРАФУВАТИ ЗА ЦЕ ,ОТ ПРИКЛАД БАР ЧАРДАШ ЗНАХОДИТЬСЯ БІЛЯ ЖИЛИХ ДОМІВ І ПРЯМ В ЖИЛОМУ ДОМІ САЛЮТИ ЗАПУСКАЮТЬ КОЛИ ДІТИ І ЛЮДИ ВЖЕ СПЛЯТЬ ЩО ЦЕ ЗА БЕСПРЕДЕЛ ІЩЕ ,ЧОМУ ВІН ПРАЦЮЄ ДО 1-00 НОЧІ ЯК ПО ЗАКОНУ ВІН МАЄ ПРАЦЮВАТИ ЛИШЕ ДО 22-23 ГОДОМ ТАК ЯК ЗНАХОДИТЬСЯ В ЖИЛОМУ ДОМІ,ПІДНІМІТЬ ЦЕ ПИТАННЯ ІНАКЩЕ ЦЕ ПИТАННЯ БУДЕМ ПІДНІМАТИ МИ ЖИЛЬЦІ ДОМУ .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X