Home / Міські новини | Вараш / Сесія у Вараші пройшла спокійно (фото, відео)

Сесія у Вараші пройшла спокійно (фото, відео)

skrynshot-2018-02-28-18-17-09

 

В останній день зими, 28 лютого, відбулася 24 позачергова сесія Вараської міської ради під головуванням тзп міського голови Ірини Шумри. Ще до початку сесії, Валерій Конопко, волонтер, учасник АТО, зачитав звернення громадських організацій міста Вараш щодо спорудження у Вараші пам’ятника українським Героям, а депутати у свою чергу пообіцяли це виконати.

Депутати внесли зміни до рішення міської ради «Про затвердження програми благоустрою міста Вараш на ‎2016-2020 рр.», також проголосували про передачу житлових приміщень у гуртожитках у власність громади.
Скасували рішення Вараської міської ради. Проект №1064 від 19.02.2018 року. Затвердили бюджет м. Вараш на 2018 рік. І на останок затвердили посадові інструкції працівників секретаріату Вараської міської ради.
Затвердили зразок і опис печатки Вараської міської ради із протокольним дорученням секретарю ради щодо виготовлення нової печатки виконавчого комітету Вараської міської ради у зв’язку із відмовою Сергія Анощенка, якого позбавлено повноважень міського голови та керівника виконавчого комітету, передати печатку виконавчого комітету Вараської міської ради.

На закінчення народні обранці заслухали звернення т.в.о. директора КМКП Олега Устича щодо проблем підприємства та можливих шляхів їх вирішення.

Проте Роман Коваль не залишив Вараш поза увагою і цього дня приїхав до міста де хотів провести прес-конференцію. У сесійну залу він не заходив, хоча був поблизу міської ради. Зі слів очевидців, прес-конференція була у барі «Чемодан» куди поспіхом йшла помічник, прес-секретар С. Анощенка.

 

Про Varash Info

Читайте також...

Його голос закохує з перших нот

Його голос закохує з перших нот, а його пісні залишаються в серці вже після першого …

Один коментар

  1. В публічному місці воно не дає вести трансляцію… ви заяву написали про перешкоджання діяльності журналіста? Цікаво щодо відморозка коваля рОмана бездіяльність правоохоронних органів перейшла в стадію ігнорування?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X