Home / Міські новини | Вараш / Сесія у Вараші без образ та бійок. Депутати одноголосно звільнили Анощенка та вивели його із складу виконкому (відео, фото)

Сесія у Вараші без образ та бійок. Депутати одноголосно звільнили Анощенка та вивели його із складу виконкому (відео, фото)

viber-image

Відбулася 23 сесія Вараської міської ради на якій депутати разом із тзп міського голови Іриною Шумрою прийняли рішення про звільнення С. Анощенка, а також рішення про виведення його із складу виконкому. Також підприємцям міста Вараш зменшили єдиний податок з 20% до 10%, затвердили міську програму розвитку культури та туризму на 2018-2020 роки та розглянули ряд земельних питань.

Депутат Вараської міської ради О. Стояновський викликав поліцію на поліцію, аби запитати, що поліція робила у виконавчому комітеті.

В ході спілкування з представниками поліції, вони повідомили, що працівники правоохоронних органів знаходилися у виконавчому комітеті, оскільки вели службу та забезпечували громадський порядок, аби не було бійок, які вже мали місце під час проведення однієї із попередніх сесій міської ради.

Деталі на відеоПро Varash Info

Читайте також...

Його голос закохує з перших нот

Його голос закохує з перших нот, а його пісні залишаються в серці вже після першого …

3 коментарі

  1. Алік Краб

    Потрібно термінового закрити школи на карантин, чого чекаєте ? В класах із-за хвороб уже відсутні до 90 % учнів.

  2. Росошик С. М.

    Шановні депутати. Коли будете розглядати питання про співучасть в розгляді пиьання про виділення коштіа на житло дітям-інвалідам ЧАЕС.

  3. Тарифи коли піднімаєм з вересня чи каітня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X