Home / Міські новини | Вараш / Питання референдуму переноситься, бо депутати не прийшли на сесію

Питання референдуму переноситься, бо депутати не прийшли на сесію

ІІ пленарне засідання 12 сесії, яке мало відбутися сьогодні, 9 грудня, довелося перенести через відсутність кворуму. На сесію Варашської міської ради прийшло лише 16 депутатів з 34, пише «Північ-інфо».

Депутати планували розглянути кілька міських програм та ще декілька важливих проектів рішень, оскільки під час першого пленарного засідання, що відбулося 30 листопада, нерозглянутими залишилися 23 проекти рішень, інформує сайт міської ради.

У тому числі, сьогодні планували розглянути питання щодо проведення міського консультативного референдуму щодо назви міста Кузнецовськ чи Вараш, питання затвердження на посаду заступників міського голови та керуючого справами тощо.

А так коментує ситуацію на своїй сторінці у facbook, депутат міської ради, Сергій Денега

Тож, як зазначив міський голова Сергій Анощенко, ІІ пленарне засідання 12 сесії відбудеться вже 20 грудня.

 

Про admin

Читайте також...

У Вараші вже вшосте відбувся дитячий дуатлон Amber Kids Duathlon 2026

7 червня ґрунтовий стадіон у мікрорайоні Ювілейний знову став центром дитячого спорту, драйву, підтримки та …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X