Home / Міські новини | Вараш / Про підписи яких не було. У зверненні до вараських депутатів підробили підписи (відео)

Про підписи яких не було. У зверненні до вараських депутатів підробили підписи (відео)

Щоб захистити Сергія Анощенко, в раді вдалися до підроблення підписів на документах. Мова йде про звернення мешканки Вараша Любові Тиховської, яке опубліковане на офіційному сайті Вараської міської ради. У своєму зверненні жінка, буцімто, від імені громади, вимагає від депутатів наступне: «Припинити дії щодо дискредитації міського голови Сергія Анощенка» за припинення якого, нещодавно голосувала міська рада.

Проте, у соціальній мережі фейсбук з’явилися публікації на яких мешканці міста, чиї автографи опинилися на цьому зверненні, стверджують: «Звернення Тиховської не підписували». Сам, Сергій Анощенко, який продовжує ходити на роботу в міськвиконком, виправдовується, що нічого не знає про фальсифікацію підписів. 31 грудня, кілька людей, яких ошукали, звернулися до правоохоронців з проханням кваліфікувати діяльність осіб, які виконали підробку документів.

Андрій Забродоцький, мешканець Вараша коментує: «До мене звернувся мій сусід з проханням підписатися, він каже, що має міська рада виділити під спортивний гурток чи секцію приміщення. Оскільки це хороші наміри були, нічого не передбачало біди, я й підписався, і ще підписалося декілька людей. І вже 28 грудня, на сайті міської ради знаходимо звернення Любоваі Тиховської, відповідно зовсім з іншою митою, і чомусь саме під цим зверненням підписний листок на якому мій підпис. Є люди, які дійсно підписували звернення і підтверджують, що підписалися саме під спортивну секцію. В результаті, у зверненні Тиховської немає жодного слова про спортивну секцію. Це взагалі інший документ. Тому, вирішили написати заяву в поліцію на Бортніка Богдана, який збирав підписи, а не так, як пише Тиховська, що на неї».

Про admin

Читайте також...

СБУ викрила екс-працівника РАЕС, який виправдовував дії російських загарбників

Співробітники рівненського СБУ продовжують викривати осіб, які публічно закликають до агресивної війни та розв’язування воєнного …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X