Home / Міські новини | Вараш / Правда в очі коле, або депутат Чех («Народний контроль»), погрожує журналісту газети «Вараш»…

Правда в очі коле, або депутат Чех («Народний контроль»), погрожує журналісту газети «Вараш»…

У всіх містах міські ради, як міські ради, а у нас унікум. Це  можна сказати із цілковитою впевненістю.

Постараємось пояснити чому. Якщо в нормальних міських радах, і в тому числі Верховній Раді, депутатам не подобається, що журналісти пишуть про них, то депутатам Кузнецовської міської ради не подобається, чому про них не пишуть. Вони також  певно не знаючи, яку відповідальність можуть нести,  погрожують журналістам місцевих видань.  За останній місяць це вже непоодинокий випадок. В новинах РАЕС від 8.05.2016 р. є сюжет, де  депутат Сергій Присяжнюк («Укроп») на телекамеру  погрожує та матюкає журналістів телеканалу «Енергоатом». А один із таких випадків трапився і з журналістом нашої газети.

У день Перемоги, коли всі святкували перемогу над нацизмом у Другій світовій війні, а саме 9 травня, член національного руху Дмитра Яроша «ДІЯ» (раніше Правий Сектор), депутат Кузнецовської міської ради обраний від  ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ГРОМАДСЬКИЙ  РУХ “НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ”, інженер  РАЕС  Олександр Леонідович Чех захотів здобути свою перемогу над засобом масової інформації.

Не довго думаючи, депутат вирішив, що йому не подобається останній номер нашого видання, оскільки він не об’єктивний та однобоко висвітлений. І замість того, щоб спокійно це обговорити з редактором, почав звинувачувати та погрожувати одному із журналістів, мотивуючи це тим, що якщо газета і далі буде так працювати, то «ДІЯТИ» почнуть вони. Хто саме «вони», пояснити не захотів. На  неодноразове запитання, чи це погроза, відповідь одна: «ДІЯТИ почнемо ми».

Із розмови стало зрозуміло, що Чеху  не сподобався  матеріал «Інновації  по-кузнецовськи, або 300 тисяч на поіменне голосування…», бо в журналістів немає підтверджень того, що  член  виконкому  Орест Когут  отримав планшет.  Але ж в статті  і не вказано, що він його отримав, та і підтвердження є. Нам було  повідомлено заступником  міського голови Володимиром Грушевським про те, що гаджети були закуплені для депутатів та всіх членів виконавчого комітету за кошти міського бюджету. У чому тут суть звинувачень, не зрозуміло абсолютно.

Зрозуміло тільки те, що кожен,  хто при  владі, хоче бачити себе тільки в хорошому світлі. Але так може бути лише  в тому випадку,  коли поведінка та дії є відповідними. А газета «Вараш» створена для того, щоб показати, хто чим «дихає».  Подобається це комусь чи ні…

І насамкінець хочемо  повідомити шановному панові депутату міської ради, що заява у відповідні органи щодо даного інциденту уже написана. Тому,  якщо із журналістами газети «Вараш» бодай щось трапиться, то в першу чергу відповідати будете ви, пане Олександре. А ми і надалі будемо висвітлювати вашу роботу та роботу ваших колег по раді. Бо в депутатські крісла вас «посадили»  мешканці Кузнецовська,  тому Ви повинні знати, що їм цікаво, хто там чим займається. Оскільки ніякої зброї у нас немає, захистити себе все ж таки ми зуміємо.  І законів, які захищають журналістів, є багато,  радимо  вам та вашому колезі  Присяжнюку не полінуватися,  почитати їх.

Р.S. Звертаємо увагу члена національного руху Дмитра Яроша «ДІЯ» Олександра Чеха на те, що  якщо в минулому номері його не згадали жодного разу, то уже  в цій статті про нього, як депутата міської ради, написали  не один раз. То може «Вараш» вам уже сподобається?

 

Про admin

Читайте також...

Його голос закохує з перших нот

Його голос закохує з перших нот, а його пісні залишаються в серці вже після першого …

2 коментарі

  1. Щось мені Ваша газета не приходить. Живу Вараш, 29 буд.

  2. Керол18

    Яка ж вона брудна справа – політика…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X