Осередок ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ -УКРОП” в м.Вараш Рівненської області повідомляє про свій вихід з Меморандуму від 15 грудня 2015 року “Про співпрацю фракцій політичних партій, що увійшли до Кузнецовської міської ради VII скликання”, який був підписаний політичними партіями І фракціями політичних партій, членами яких є депутати Вараської міської ради VII скликання.
Вихід фракції ПП “УКРОП” з вказаного вище Меморандуму пов’язаний з відсутністю спільних інтересів у вирішенні важливих питань життєдіяльності міста, відсутністю узгоджених спільних дй, злагоди і порозуміння між фракціями політичних партій та відсутністю координації дій для досягнення мети визначеної Меморандумом, перепонами в реалізації передвиборчих програм.
Вараш Новини улюбленого міста

Побігли “пацюки” з корабля яким керує наш мер, цікаво а що буде далі? Перефарбуються у непримиримих борців з Анощенським самодурством?
Чи будуть тихенько сидіти.