Home / Міські новини | Вараш / Післявиборчі маніпуляції – Вараш (фото)

Післявиборчі маніпуляції – Вараш (фото)

У Сергія Анощенка з’явилася цікава «фішка» –  стверджувати: «Я законно обраний міський голова. За мене проголосувало більше ніж вас (примітка депутатів)». Ми вирішили перевірити  – ці слова правда чи чергова маніпуляція. І не помилилися. Заперечень про те, що Сергій Анощенко обраний на посаду міського голови законно – не маємо. А щоб дізнатися про те скільки виборців за нього проголосувало і чи дійсно це «вся виборча громада», як він розповідає, проаналізували офіційні дані  територіально виборчої комісії.

mitya

Ото ж станом на 2015 рік всіх виборців у Вараші було близько 32-х тисяч. З них проголосувало, трішки більше 14 тисяч. Тобто голосувала менша половина жителів. То ж чи можна говорити про те, що це «все місто», залишаємо на розсуд читачів.

Варто наголосити на те, що  за міського голову голосують на всіх виборчих дільницях, яких було 34. Свої голоси за Сергія Анощенка відало – 3912 жителів тодішнього Кузнецовська, що становить 28%.

bud

Щодо депутатів, то кожен із них йшов лише по одному округу. Найбільша кількість виборців, що була на одній із дільниць – 2400, найменша 1500. Це означає те, що якщо за міського голову могли віддати голоси 14 тисяч людей, то один депутат на одній дільниці міг здобути максимум– 2400 голосів. Аби розібратися детальніше,  для прикладу наведемо кандидата у депутати 2015 року Ксенію Будь. На окрузі по якому вона йшла, здобула 144 голоси, що від всієї кількості становить майже 42%. Така ж сама ситуація і з багатьма іншими депутатами.  Їхній відсоток набраних голосів є більшим ніж відсоток Анощенка, який становить 28.

bud-2

Тому можливо Сергію Анощенку варто було б свої результати виборів порівнювати із іншими кандидатами, які балотувалися на посаду міського голови? Тоді і ствердження про, те що за нього проголосувало «все місто» було б більшою правдою, аніж маніпуляцією.

Варвара Буковинська

Про Varash Info

Читайте також...

Його голос закохує з перших нот

Його голос закохує з перших нот, а його пісні залишаються в серці вже після першого …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X