Home / Міські новини | Вараш / Перед самими виборами, Сергій Анощенко залишився без силової підтримки Романа Коваля, – Вараш (відео, фото)

Перед самими виборами, Сергій Анощенко залишився без силової підтримки Романа Коваля, – Вараш (відео, фото)

Хто такий Роман Коваль та яке відношення він має до міського голови Вараша, наші журналісти розповідали вже не один раз. Адже Роман Коваль, ще декілька років тому ставав на захист Сергія Анощенка, як справедливого і чесного міського голови. Сьогодні і його думка змінилася. Чому так сталося, він розповів на своїй сторінці в FACEBOOK:


“Пам’ятаєте радянський фільм “Весілля в Малинівці” режисера Андрія Тутишкіна ? Пам’ятаєте діда Нечіпора, котрого зіграв Євген Лебедєв і його слова : “Знову влада міняється !” ? Пам’ятаєте перекручування шапки то в одну сторону , то в іншу ? Мене запитують, чи буду я підтримувати на цих виборах Сергія Анощенка, котрий балатується на голову Варашської ОТГ. ” Ні! Не буду!
Не буду тому, що не люблю пристосуванців при владі. Вчора просив підтримки в ” Правого сектора”, котрий я очолював . Коли влада трішки змінилася -присів , а сьогодні побіг і ” ліг під зелених”.
І то б нічого , але він ще й про націоналізм говорить, як ідеологію , яка не потрібна суспільству, яка розколює його. Говорить моїм знайомим.
“Сергію Івановичу, Сергію Івановичу!”.Щоб ти знав, що саме на її основі, на її принципах і відбулося проголошення Незалежності України. Вона є націотворчою і націозахисною.
Скільки за неї полягло українського цвіту ,та скільки по тюрмах?
І не тобі про неї говорити!
Влада поміняється! Куди побіжиш?
І таких як Анощенко сьогодні стільки повилазило по всій Україні .
Пристосуванство – зло!
Про таких говорять” Вовки в овечій шкірі.”
Якщо б то вовки!?
Ще один такий же ” вовк?” в Дубно – Василь Антонюк.
Приїхав Турчинов – побіг до Турчинова, приїхала Юлька – побіг до Юльки, приїхав Луценко – прибіг до Луценка, приїхав зелений “фрукт”, вже біля нього.
Ні принципів,ні світогляду, ні моралі… А ще люблять по церквах ходити, напевне , гріхи замолюють, бо не знають в якій з церков Бог правильніший.
Не дарма в своїх споминах отаман Орел – Яків Гальчевський писав, що “біда України в тому, що велика кількість зрадників і пристосуванців. Саме вони допомогли більшовикам захопити наші землі , а потім самі ж вмирали від куль своїх господарів або їли дітей під час голодомору.”.Тому й були жорстокими українські повстанці до зрадників і пристосуванців.
Історія іде по спіралі!
А наша боротьба триває за українську Україну!
Геть пристосуванців! Не вірте їм!
Хотів написати ” Смерть пристосуванцям!”, але демократичне суспільство не зрозуміє.
Слава Україні!”
Як все було в ті часи, коли Анощенко із Ковалем були на “ТИ”, дивіться у відео, яке до речі вже хтось розповсюдив на FACEBOOK

Про Varash Info

Читайте також...

Збір коштів на квадроцикл закрито

Збір коштів на квадроцикл, для Василя Хвалька та його військових побратимів закрито. В зв‘язку зі …

X