Home / Міські новини | Вараш / Під час перерви депутати Рівненської обласної ради таки знайшли спосіб вирішення конфлікту у Вараші (фото, відео)

Під час перерви депутати Рівненської обласної ради таки знайшли спосіб вирішення конфлікту у Вараші (фото, відео)

skrynshot-2018-02-15-18-26-25

Голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко заявив, що у вараському конфлікті винен частково і сам міський голова.

Проте обранці проголосували за проект, запропонований депутатом Богданом Файфурою.

Рада напише звернення до профільного комітету Верховної Ради з проханням дати оцінку подіям у Вараші. А голові ОДА депутати рекомендували внести зміни до перспективного плану розвитку Рівненської області, щоб  у Вараші можна було створити ОТГ і, відповідно, оголосити вибори до громади.

– Місто не може жити без печаток, рішень. Нам потрібно вирішити, як розв’язати цей параліч, – заявив депутат Богдан Файфура.

Борис Бірук, депутат з Вараша, експресивно заявив, що міських депутатів у Вараші не підтримують, на відміну від пана Анощенка.

Нагадаємо, що сьогодні на сесію Рівненської обласної ради приїхав Сергій Анощенко. Він виступив перед депутатами і  заявив, що все, що нині твориться у міській раді Вараша – нелегально.Також, пан Анощенко звернув увагу депутатів на велику кількість поліції під стінами обласної ради, що його обурило.

rivnepost.rv.ua

Про Varash Info

Читайте також...

На фронті загинув, наш захисник Іван Борисович Телюк

Він разом із побратимами виконував бойове завдання у районі с.Діброва Сєвєродонецького району Луганської області. Іван …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X