Home / Міські новини | Вараш / На Рівненщині партія “ЗА Майбутнє” готова до місцевих виборів (фото)

На Рівненщині партія “ЗА Майбутнє” готова до місцевих виборів (фото)

12 серпня у Рівному на центральній площі міста відбувся відкритий форум прихильників політичної партії «За Майбутнє». У заході взяли участь понад дві сотні активістів. Вони обговорили основні аспекти політичної боротьби на майбутніх місцевих виборах, а також нагальні проблеми Рівненської області та шляхи їх подолання.

Зокрема, до дискусії долучилися лідер партії «За майбутнє» Ігор Палиця, народні депутати Ірина Констанкевич, Віктор М’ялик, керівниця жіночого крила Ірина Суслова та відомі на Рівненщині діячі, серед них: мер Рівного Володимир Хомко, народний депутат сьомого та восьмого скликань Юрій Вознюк, голова партії в Рівненській області Ігор Ясенюк та представниці жіночого крила Рівненщини Діана Гордійчук та Вікторія Опанасюк.

Партія «ЗА Майбутнє» – це саме та політична сила, яку чекали українці, і яка зробить те, що країні не вдавалося зробити до цього часу – переконаний лідер партії Ігор Палиця.

«Ми довго чекали змін на краще: на поліпшення життя людей, на покращення клімату для малого та середнього бізнесу, наведення ладу в правоохоронній системі. Проте, поліпшення досі ніхто не відчув. Ми ж відчуваємо відповідальність перед своїми виборцями, знаємо їхні проблеми й, відтак, захищаємо. Тому йдемо на місцеві вибори й будемо працювати над змінами для всієї країни. Люди повинні знати, що вони – господарі на своїй землі”, – заявив голова політсили.

Окрім того, Ігор Палиця гарантував забезпечити суворий контроль за усіма кандидатами та запевнив, що до лав партії увійдуть люди із досвідом успішних проєктів.

«До нас ідуть такі люди, як мери міст, депутати обласних рад, керівники підприємств, які заснували ці підприємства або керують ними. Адже програма партії – це ті болі і проблеми, які є в людей. Пріоритетні напрямки – це внутрішня економічна політика, яка називається «захистити українське», – наголосив Ігор Палиця.

«Серед перших завдань партії «За Майбутнє» – продовження реформи децентралізації з розширенням повноважень місцевої влади. Також ми переконані, що сьогодні необхідно консолідувати суспільство. Партія відкрита до співпраці з людьми з активною позицією і які готові працювати задля розвитку їхнього краю. Ми маємо багато законопроєктів, які стосуються подолання глибокої кризи в економіці та промисловості, але ані попередній, ані нинішній уряд не дослухаються до думок професіоналів”, – під час форуму, зазначив народний депутат Віктор М‘ялик.

У той же час голова Рівненської обласної організації партії “ЗА Майбутнє” Ігор Ясенюк переконаний, що політсила готова вивести Рівненщину та Україну з глибокої кризи.

“Я знаю, що нам вдасться змінити ситуацію в країні. Адже до нашої команди доєднуються професіонали та досвідчені у своїй сфері діяльності люди. Вони своїми справами завоювали повагу до себе. І сьогодні ми самі та з Божою поміччю творимо цю партію. Настав час йти і змінювати життя краян на краще”, – наголосив Ігор Ясенюк.

У свою чергу, очільниця жіночого крила, депутатка Верховної Ради України восьмого скликання Ірина Суслова наголошує, що завдання партії  – зібрати таку команду, в якій будуть кваліфіковані люди, незалежно від того, жінки це чи чоловіки.

Знаковим, вважають у партії «За Майбутнє», є те, що команду підтримав чинний та багаторічний  мер Рівного Володимир Хомко,  людина, яка з року в рік, крок за кроком розбудовувала обласний центр, перетворюючи його у комфортне та затишне для людей місто. Тож наша мета у наступні роки – не втрати це обличчя, а вдосконалювати Рівне для майбутніх поколінь. Саме тому Володимир Хомко бачить своїм наступником та підтримує Юрія Вознюка, адже він під час роботи  у Верховній Раді України довів своє вміння досягати результатів у справах, за які береться. Зокрема, відновив будівництво соціально значимих проєктів, які стояли замороженими десятки років: Шпанівська школа, Оржівський дитячий садок, Корнинська школа, садочок “Малятко” в Гощі та багато інших.

Тож маючи у своїй команді  професіоналів та патріотів, у партії «За Майбутнє» налаштовані домогтися своєї головної цілі – змінити життя кожного українця на краще уже в найближчому часі. І  перший крок до цього – перемога на місцевих виборах, що відбудуться вже у жовтні.

Політична реклама

Про Varash Info

Читайте також...

СБУ викрила екс-працівника РАЕС, який виправдовував дії російських загарбників

Співробітники рівненського СБУ продовжують викривати осіб, які публічно закликають до агресивної війни та розв’язування воєнного …

X