Home / Міські новини | Вараш / На Колегії Ради розглядали ряд важливих питань: працівники КП “Житлокомунсервіс” можуть не отримати заробітну плату (відео, фото)

На Колегії Ради розглядали ряд важливих питань: працівники КП “Житлокомунсервіс” можуть не отримати заробітну плату (відео, фото)

p80423-151909

У понеділок, 23 квітня, голови комісій зібралися на Колегію Ради, щоб обговорити питання, які вже 27 квітня, у п’ятницю, будуть винесені на пленарне засідання 26 сесії Вараської міської ради. Цікавими питаннями є затвердження зразка та опису гербової печатки виконавчого комітету, про виконання міської програми морального і матеріального заохочення кращих трудових колективів, громадян, які зробили свій внесок у розвиток міста. Питання підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей, питання по структурі виконавчих органів ради.

Обговорили важливе питання про відкриття додаткових логопедичних пунктів та введення додаткових штатних одиниць у школи міста Вараш, наголосили на тому, що дана проблема є масовою не лише у місті, але й на всій території України. Знову піднімали проблему про забеспечення житлом учасників антитерористичної операції та членів їх сімей, інвалідів війни на 2018-2020 рр.

І. Мізюк, начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення, наголосила на тому, що “зараз у місті проходять антитерористичні навчання. Розпорядженням Кабінету Міністрів України, щоб на базі міста Вараш, провели всеукраїнський навчально-методичний збір. Оскільки у нас є потенційно небеспечний об’єкт – РАЕС, де постійно проводяться антитерористичні заходи, штабні навчання та тренування. З 25 по 27 квітня у місті проводитимуть всеукраїнський навчально-методичний збір де зустрічатимуть близько 30 гостей і презентуватимуть їм свої вміння. Учасників даних навчань, які приїдуть до Вараша, місто зобов’язане прохарчувати згідно кошторису і договору на 24 тис. грн”.

Голови комісій вимагали від заступника начальника відділу економіки Р. Ляскун, детальний звіт про хід і результати виконання програми економічного і соціального розвитку в міста Вараш на 2017 рік, а також динаміку розвитку. Знову піднімається питання стічного колектора.

Також директор комунального підприємства “Житлокомунсервіс” Сергій Мушик заявив, що у зв’язку із підняттям мінімальної заробітної плати із нового року, і вже у першому кварталі їхнє підприємство є збитковим і вони неспроможні будуть виплачувати заробітну плату працівникам. Директор сказав, що вони змушені були подавати документи на підняття тарифу, але досі дане питання неприйняте. Тому вже в квітні місяці може виникнути проблема із виплатою заробітньої плати працівникам. Деталі дивіться на відео:
Про Varash Info

Читайте також...

Бойовий медик, Олексій Забродін із Вараша повернувся з полону

Україна провела черговий обмін полоненими. Так, під час обміну додому повернулись троє захисників із Рівненщини. …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X