На офіційному сайті Вараської міської ради з’явився проект рішення про припинення повноважень міського голови Сергія Анощeнка. Днями раніше, депутатами, які були в “більшості” мера, було повідомлено про вихід із Меморандуму.
Нагадаємо, що Сергій Анощeнко, уже є рекордсменом по імпічментам. Під час правління у минулій каденції Анощeнка уже не одноразово відправляли у “відставку”, не допомогли і суди. То ж готуючись до нових виборів, Сергій Іванович, розповідав як йому не давали працювати, заручився підтримкою більшості, знову очолив посаду очільника міста. Та не пройшло і 2 років, як настало дежавю. Меру висловлюють не довіру ті депутати, які йому так “свято” вірили. То ж чи буде винесений проект рішення на сесію і чи назбирає потрібну кількість голосів, уже зовсім скоро час покаже. А нам лишається чекати та слідкувати, яку позицію займе поки що “батько” міста
Вараш Новини улюбленого міста


а якщо будуть перевибори мера і пан Анощенко схоче балатуватися від знову набере більшість… і знову будете пижитись і смоктати цукерочку
Прийшла мені платіжка на оплату податку на нерухомість. Виявляється я повинен в цьому році заплатити більше ніж в минулому. Став розбиратись і виявилось, що в минулому році неоподатковувана площа складала 70 м2, в цьому 60 м2, в минулому році ставка податку була 1% від мін.зарплати, в цьому 1,5%.
Наш мер говнюк, цому б лише бабулосів нарубати.
У відставку його!!!
Згоден з попереднім дописувачем – інвестицій в місто нема, Вараш пасе задніх в обласних рейтингах розвитку, суцільна кругова порука і відсутність перспектив.
Даун-це закон Верховної ради
Ели ты дурак, то лучше помалкивай.
Стаку налога устанавливает местная власть впрочем как и необлагаемую налогом площадь.
https://tsn.ua/groshi/podatki-na-neruhomist-u-2017-roci-komu-ta-skilki-platiti-915337.html
але ж закон приймав не мер а голосувала за нього наша йобана продажна місцева рада
Давно пора этого дурака в отставку отправлять. Из него мэр как с говна пуля. За два года в городе ничего не сделано… ни инвестиций… ни развития… ни перспектив…