Home / Міські новини | Вараш / Міського голову хочуть відправити у “відставку”

Міського голову хочуть відправити у “відставку”

varash00012

На офіційному сайті Вараської міської ради з’явився проект рішення про припинення повноважень міського голови Сергія Анощeнка. Днями раніше, депутатами, які були в “більшості” мера, було повідомлено про вихід із Меморандуму.

znimok-ekrana-2017-08-15-00-27-50

Нагадаємо, що Сергій Анощeнко, уже є рекордсменом по імпічментам. Під час правління у минулій каденції Анощeнка уже не одноразово відправляли у “відставку”, не допомогли і суди. То ж готуючись до нових виборів, Сергій Іванович, розповідав як йому не давали працювати, заручився підтримкою більшості, знову очолив посаду очільника міста. Та не пройшло і 2 років, як настало дежавю. Меру висловлюють не довіру ті депутати, які йому так “свято” вірили. То ж чи буде винесений проект рішення на сесію і чи назбирає потрібну кількість голосів, уже зовсім скоро час покаже. А нам лишається чекати та слідкувати, яку позицію займе поки що “батько” міста

Про admin

Читайте також...

У Вараші вже вшосте відбувся дитячий дуатлон Amber Kids Duathlon 2026

7 червня ґрунтовий стадіон у мікрорайоні Ювілейний знову став центром дитячого спорту, драйву, підтримки та …

6 коментарів

  1. а якщо будуть перевибори мера і пан Анощенко схоче балатуватися від знову набере більшість… і знову будете пижитись і смоктати цукерочку

  2. Я з Вараша

    Прийшла мені платіжка на оплату податку на нерухомість. Виявляється я повинен в цьому році заплатити більше ніж в минулому. Став розбиратись і виявилось, що в минулому році неоподатковувана площа складала 70 м2, в цьому 60 м2, в минулому році ставка податку була 1% від мін.зарплати, в цьому 1,5%.
    Наш мер говнюк, цому б лише бабулосів нарубати.
    У відставку його!!!
    Згоден з попереднім дописувачем – інвестицій в місто нема, Вараш пасе задніх в обласних рейтингах розвитку, суцільна кругова порука і відсутність перспектив.

  3. Давно пора этого дурака в отставку отправлять. Из него мэр как с говна пуля. За два года в городе ничего не сделано… ни инвестиций… ни развития… ни перспектив…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X