Home / Міські новини | Вараш / Кримінал / Депутат міської ради і газета «Вараш», що каже суд…(продовження)

Депутат міської ради і газета «Вараш», що каже суд…(продовження)

Ми уже писали про те, що один з депутатів Кузнецовської міської ради, після виходу 41-го номера газети «Вараш», подумавши, що опублікована в ній стаття «До чого довели 8 місяців політики, або якщо «СВОБОДА», то свобода у всьому…», порушує його честь, гідність та ділову репутацію, подав на газету до суду. Належним відповідачем у судовому засіданні було визначено засновника даної газети.

20 липня 2016 року Кузнецовським  міським судом Рівненської області було відмовлено у задоволенні позову «славнозвісного» депутата. Зрозуміло, що таким рішенням суду, пан депутат залишився не задоволений, тому вирішив його оскаржити. В одному з пунктів апеляційної скарги він просив скасувати рішення міського суду і ухвалити нове рішення по суті позовних вимог. А вимог було декілька!!! При цьому наш депутат виявився філософом і в тексті апеляційної скарги висловив таке припущення, цитуємо: «Упередженість судді проявилася у викладі не вільних показань відповідачки, яка взагалі, на мою думку, страждає «каузальною атрибуцією» та не здатна до розумового сприйняття і переробки будь-якої інформації в силу гіпертрофованої переоцінки власної ролі і місця в життєдіяльності мешканців міста…»

Засідання апеляційного суду було призначено на 8 вересня. Позивач приїхати не зміг, подавши заяву про перенесення через те, що того дня знаходився на лікарняному.  Але яким же було наше здивування, коли в цей день, а саме 8 вересня, ми зустріли його біля під’їзду одного із будинків міста у не зовсім тверезому стані. Навіть людям без медичної освіти добре відомо, що при гіпертонії вживати алкоголь протипоказано. Тому вирішили поцікавитися, чому ж все таки пан депутат в такому стані не лікується??, а сидить на лавочці поряд із дитячим майданчиком та ще й кричить і лається!!??.

На що пан депутат відповів, що він не хворий, не знаходиться на лікарняному, а в суді взагалі не мав би бути, бо туди і скаргу не подавав. Трохи пізніше зізнався, що просто не захотів і не приїхав.

Як виявилося наступного дня, лікарняний лист депутату було закрито за порушення лікарняного режиму, а працівниками поліції складено протокол за ст.173 КУпАП. Побачивши те, як міський обранець вміє «вправно» хворіти, ми вже і не сподівалися побачити його в апеляційному суді. Проте на наступне судове засідання позивач таки з’явився. 3 жовтня 2016 року, заслухавши учасників процесу та вивчивши всі матеріали справи, колегія апеляційного суду прийшла до висновку апеляційну скаргу відхилити, рішення Кузнецовського міського суду залишити без змін.

Ось така історія про те, як міський депутат вміє «хворіти» та судитися. Де чия правда – постановив суд. А ми з впевненістю готові сказати, що Закон є і він діє. Тому не потрібно спростовувати інформацію, яка чомусь так не сподобалась депутату – свободівцю.

А на завершення хочемо звернутися до депутата-«головного героя» цієї статті, – «Пам’ятайте, депутати завжди знаходяться під публічним «прицілом» усіх пересічних громадян міста, а особливо – журналістів».

P.S. Позивач ще має 20 днів для подання касаційної скарги.

Про admin

Читайте також...

На фронті загинув, наш захисник Іван Борисович Телюк

Він разом із побратимами виконував бойове завдання у районі с.Діброва Сєвєродонецького району Луганської області. Іван …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X