Home / Міські новини | Вараш / Чому і хто мовчить про вилучення печатки у Сергія Анощенка… (фото, відео)

Чому і хто мовчить про вилучення печатки у Сергія Анощенка… (фото, відео)

Ми вже розповідали про «тролів» Сергія Анощенка, які є «ботами» соціальних мереж. Також наводили приклади про розповсюдження ними інформації, яка стосується безпосередньо Сергія Івановича.

p71222-100208

Здебільшого за цими «видуманими» користувачами, ховаються справжні персони, із оточення, ніби то легітимного міського голови. «Найгарячішою» новиною псевдо жителів Вараша, яку розповсюдила та поширила і реальна підтримка Анощенка – вилучення  печатки у секретаря міської ради. Сергій Анощенко також не сидів «склавши руки», швидко заявив, що вилучили саме підроблену печатку. Тільки от чомусь наближенні до нього люди в тому числі «тролі» забули повідомити про те, що печатка була вилучена і у екс-мера Анощенка, а ще багато документів, які він підписував після припинення його повноважень, як міського голови.

0-02-04-15f0bb5ad6f275595f6f1613be2a443be2e23a91001efb01b2023bc342cd1e3a_full

16 лютого, дублікат гербової печатки, який було вилучено у Ірини Шумри, їй повернуто, про що свідчить акт приймання – передачі. Тільки от чи повернуть печатку Сергію Анощенку на разі питання відкрите. І чим апелюватиме свій наступний крок, лише час покаже.

(Відео взяте із соціальної мережі фейсбук Юлії Крищук) 

Про Varash Info

Читайте також...

На фронті загинув, наш захисник Іван Борисович Телюк

Він разом із побратимами виконував бойове завдання у районі с.Діброва Сєвєродонецького району Луганської області. Іван …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X