Home / Міські новини | Вараш / Борг КМКП перед РАЕС буде погашатися вчасно. Зміни в тарифах на комунальні послуги будуть несуттєві (фото)

Борг КМКП перед РАЕС буде погашатися вчасно. Зміни в тарифах на комунальні послуги будуть несуттєві (фото)

Новопризначений директор Кузнецовського міського комунального господарства І.Семенюк дав свою відповідь на головні питання, які турбують мешканців міста та працівників підприємства, а також власне бачення ситуації в комунальній сфері Вараша. (З етичних міркувань, текст викладено максимально наближено до зробленого під час інтерв’ю диктофонного запису)

sem

Чому вирішили повернутися на очолювану Вами раніше посаду директора КМКП?

Самі бачите, яка ситуація. По програмі виділились гроші, потім у міського голови та КМКП було якесь не порозуміння. І от я сьогодні був у міського голови і ніякого блокування рахунків не буде.

Тобто кошти по мирових угодах будуть перераховуватися вчасно і в повному обсязі?

Можливо, не по мирових угодах. Буде якась інша стаття на розвиток підприємства, тому що там чітко закон пише, що з бюджету погашати борг заборонено. А в цій програмі, що є, чітко вказано – на погашення боргу. Можливо, через декілька місяців будуть кошти і по цій програмі, але зараз міський голова мене запевнив, що кошти будуть виділятися.

Тобто з Ваших слів та запевнення Вас С. Анощенком, можна вірити, що черговий платіж по мирових угодах буде сплачено вчасно?

Перший платіж мав піти. Оскільки були певні затримки, то в кінці березня піде два платежі. З понеділка Сергій Іванович сідає із своїми економістами та фінвідділом і там будуть розглядати це питання. Я його сьогодні попросив, щоб це зробили чим швидше. Ми могли б перерахувати кошти і підприємство могло нормально функціонувати.

Чи не буде Вашим наступним кроком, відкликання позовної заяви, яка була подана Олегом Устичем (в.о. директора КМКП)?

Ні. Не буде.

Ваша позиція щодо тарифів?

З понеділка ми переглянемо тарифи. Можливо, там є якась помилка, тому їх треба переглянути. Але якщо коригування і буде в меншу сторону, то зміни будуть несуттєві, а можливо і залишаться такі самі. Можливий такий момент, що холодна вода зменшиться, а гаряча збільшиться.

І на рахунок призначення. На посаду Вас призначено розпорядженням міського голови, але згідно статуту КМКП, директор призначається рішенням сесії. Не хвилюєтесь, що призначення не законне?

Ні. Є Закон України який говорить про те, що міський голова призначає директорів.

В державного реєстратора вже зареєструвалися?

Ще ні, але найближчим часом це зроблю. В першу чергу треба було робити все для того аби виділялися кошти, підприємство нормально працювало і мінялися інженерні мережі.

Про Varash Info

Читайте також...

Бойовий медик, Олексій Забродін із Вараша повернувся з полону

Україна провела черговий обмін полоненими. Так, під час обміну додому повернулись троє захисників із Рівненщини. …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X