Home / Міські новини | Вараш / Анощенко в грубій формі виштовхував депутатів із кабінету (відео)

Анощенко в грубій формі виштовхував депутатів із кабінету (відео)

skrynshot-2018-02-28-11-01-29

Сьогодні депутати Вараської міської ради зайшли до кабінету де був Сергій Анощенко і попросили його передати гербову печатку виконавчого комітету, яка на даний момент знаходиться в нього. Він відмовився її передати і в грубій формі намагався виштовхати депутата С. Жданюка із кабінету. Після чого, депутати,  все ж таки підписали акт про відмову передачі печатки.

Очевидно такі дії не сподобалися С. Анощенку і він зателефонував до поліції і попросив негайно прислати наряд поліції.

Нагадаємо, що нещодавно у єдиний державний реєстр було внесено зміни і зараз, виконавчий комітет Вараської міської ради, очолює ТЗП міського голови Ірина Шумра. Нові дані  у реєстр були внесені 26 лютого 2018 року.

Про Varash Info

Читайте також...

СБУ викрила екс-працівника РАЕС, який виправдовував дії російських загарбників

Співробітники рівненського СБУ продовжують викривати осіб, які публічно закликають до агресивної війни та розв’язування воєнного …

4 коментарі

  1. Приберіть ці коментарі! Не позорьтесь! Частину Трошки тексту підправили!

  2. А що замалкаш в клєтку?! а то не те чувирло якє дєнгі бюджетні мутить з фірмами лєвими??? тіпа ель-роі?????фуфєл з фуфєла! др..чі хууокту нас глазок! саня Бог є! У Мялика запитай!

    • Санічка думає завжди так буде! Не мрій! Ти завжди будеш згадувати свої злодіяння! А я тобі в цьому допоможу! Злодіяння наказує Бог! І то нєжданчіком! Чекай! І памятай! Я цього дуже у нього просила!

      • Я взагалі не розумію, як людина з вищою освітою (Мензул)могла заставити працівників виконкому замовити роботи у фірми Ель-Роі програма безпечне місто, якщо у фірмочки статутний капітал 1000 грн, тобто воно не може драбину купити, а мільйони може заробляти????! Нєпоняточкі!? Мєдуза?!? Мо що скажеш!?!?? Чи в клєткі з не митою головою пох????!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X