
Віталій родом з міста Вараш, працював водієм на Рівненській АЕС. Коли почалася велика війна, він повернувся з нічної зміни, взяв паспорт і одразу поїхав до військкомату. З тих пір самовіддано стояв на захисті українського народу.
Про “Інженера” відгукуються як про мудрого, виваженого, надійного побратима. Він був справедливим до підлеглих та опорою для командирів. На превеликий жаль, воїн загинув 26 квітня в ході виконання бойового завдання.
Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким Віталія. Світла пам’ять Герою!
Вараш Новини улюбленого міста
Вітер підіймав в небо дим
Вічна пам’ять тим хто загинув молодим
Вітер підіймав в небо дим, в небо дим
І душі всіх героїв разом з ним