Home / Міські новини | Вараш / “Не людське навантаження на плечі медичних працівників”…

“Не людське навантаження на плечі медичних працівників”…

Медична реформа – ці два слова,які доволі часто можна почути  у лікарнях, владних кабінетах і просто на вулиці. Тільки  найстрашнішими вони є для медичних працівників та їх пацієнтів. Адже проводячи реформу там «на верху», ніхто «до низу спускатися» не збирається.  Якби ж все таки ті «реформатори», проїхались по звичайних медичних закладах  без своїх журналістів, вони побачили б,  що насправді все далеко не так вже і добре. Заробітні плати про які соромно говорити, величезне навантаження на лікарів та медичних сестер, незадоволені пацієнти, які хочуть отримувати допомогу не в останню чергу.

До нашої редакції потрапило звернення  в якому йдеться: «Хворі кардіологічного відділення, медичний персонал, молодший медичний персонал, хворі та їх рідні, звертаються до Вас з великим проханням, виділити процедурну медсестру на постійній основі з досвідом роботи. В зв’язку з великою кількістю хворих та нелюдським навантаженням на медсестер».

Це звернення було адресоване директору КНП ВМР «Вараської багатопрофільної лікарні». Наші журналісти поспілкувалися із Тетяною Латишенко.

«Така проблема насправді є, адже за час проведення реформи відбулися оптимізація та скорочення. Саме тому на сьогоднішній день, питання із процедурними медичними сестрами постало так гостро. Проте ми зробимо все можливе, аби цю проблему вирішити в максимально короткий термін. Можливо встигнемо і до кінця травня»,  – повідомила директор КНП ВМР «Вараської багатопрофільної лікарні», Тетяна Іванівна.

Про Varash Info

Читайте також...

Знову не поправна втрата на війні

Загинув житель, Вараша  Віталій Килюшик. Про це повідомили рідні героя. Щирі співчуття!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X