Home / Міські новини | Вараш / На Щиті повернеться Герой, який із грудня 2024 року вважався безвісти зниклим

На Щиті повернеться Герой, який із грудня 2024 року вважався безвісти зниклим


ДНК-експертиза підтвердила загибель нашого земляка — Тараса Богдановича Коваля, який із грудня 2024 року вважався безвісти зниклим. Воїн загинув 7 грудня 2024 року під час виконання бойового завдання у районі населеного пункту Винторівка Шосткинського району Сумської області. 

46-річний старший сержант народився у Львові. Здобув вищу освіту у Львівському пожежно-технічному училищі. Згодом переїхав до Вараша.

У цивільному житті Тарас Богданович займав посаду начальника чергової зміни оперативно-координаційного відділення у ДПРЗ‑2 ГУ ДСНС України в Рівненській області. В 2018 році, за роки праці, отримав звання полковника. В 2021 році пішов заслужено на пенсію.

З перших днів повномасштабного вторгнення, не вагаючись, добровольцем став на захист України. Захисник служив техніком 1-ї стрілецької роти. Нагороджений державною нагородою — нагрудним знаком “Ветеран війни”.

Для друзів, рідних, колег і побратимів він назавжди залишиться щирим, світлим і добрим.

Вдома на Тараса чекали дружина, 3 неповнолітніх доньки, дорослий син, брат та батьки…

Вічна памʼять…

Про Varash Info

Читайте також...

Оголошення

Свідоцтво про право власності та технічний паспорт на квартиру за адресою, місто Вараш, вулиця Енергетиків, …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X