04 травня 2017 року в турбiнному вiддiленнi блоку №2 Рівненської АЕС, на якому триває планово-попереджувальний ремонт, стався нещасний випадок. Під час технологічного огляду конденсатора ТГ-4 працівник енергоремонтного підрозділу впав з висоти близько 1 м. Внаслідок падіння він отримав травми та забої. Постраждалий доставлений до приймального відділення СМСЧ-3 м. Вараш. Лікарі оцінюють його стан, як задовільний.
За фактом нещасного випадку на виробництві 4 травня 2017 року повідомлено відповідні державні та галузеві органи. На РАЕС створено комісію для розслідування причин та обставин події.
Прес-служба РАЕС
Вараш Новини улюбленого міста

А може ще хто там голосно пікнік? Не забули занести й цей випадок до реєстру НАЕК?
*пукнув! Довбаний Т9 -))
брехня