Home / Міські новини | Вараш / MTB велосипедист Олексій Гадада: “Намагалися повторювати трюки та самим навчитися”

MTB велосипедист Олексій Гадада: “Намагалися повторювати трюки та самим навчитися”

Вулична культура, унікальна й автентична сфера розвитку конкретних цінностей, зі своїми правилами, законами та особливостями. Наскільки багатогранним є розгалуження і наповнення цього креативного світу, що навіть саме це напряму впливає на формування стилю й образу життя цілого покоління молоді, проте й старші не виключенням.

Продовжуємо медіа проєкт “ЕnergyArt.Varash” – серію інтерв’ю з представниками вуличних культур у місті Вараш, присвячений третьому фестивалю “ЕnergyArtFest” та Дню міста Вараш. Проєкт реалізується в межах партнерської програми “Культура.Туризм.Регіони” Українського культурного фонду та Державного агентства розвитку туризму.

– Привіт! Представся, будь ласка, та розкажи чим цікавим займаєшся у Вараші?
– Привіт, мене звуть Олексій Гадада. Працюю на РАЕС, займаюсь екстримальними видами спорту, в основному МТБ дерт джампінг – стрибки на трамплінах, побудованих з землі, де здійснюєш ряд видовищних трюків. Хоча, до МТБ займався скейтбордингом, брейкдансом, катався на роликах, після них був BMX (малий велосипед для трюків).

– Нічогенький такий список! Як давно займаєшся та з чого все починалося?

– Дуже давно розпочав займатись, якщо чесно то  не пам’ятаю конкретно, коли саме, років 10-15 назад. Все почалося із купленого з другом на базарі скейту, саме тоді розпочали займатись. Класична історія початку. На той час інформація була малодоступною та обмеженою, інтернет був не тим, що зараз, тому шукали інформацію по крупицях, тим більше в нашому місті на той час, це було тяжко. Десь, щось побачили, щось почули, зрештою якісь відео все ж таки вдалося побачити, газети й журнали теж давали хоч щось. От саме журнали, до речі, й виручали. От з цих дрібниць ми намагалися, чомусь навчитися. Намагалися повторювати трюки та самим навчитися. Звісно, зустрічали старших, підходили й цікавилися. Це стосується, як скейтбордингу так і брейкдансу, роликів й bmx. Були скажем так перші вчителі, навіть в нашому БДЮТі, займалися танцями. На роликах навчив мене кататись мій друг, та однин із перших людей у Вараші,і який почав займатись урбан культурою Дашковський Олександр. На bmx й mtb в основному вже  навчався сам.

– Чи приймаєш участь в якихось тематичних заходах, можливо конкурсах чи змаганнях?

– Раніше приймав, зараз ні. Проте я постійно присутній в цьому, спілкуюсь, товаришую з людьми, що приймають участь, завжди біля них аби підтримати. А сам, займаюсь для себе. Тому що люблю цю справу і кайфую від цього.

– Чи задоволений ти сьогоднішніми умовами та можливостями для розвитку вуличної культури? Чого б хотілося побачити нового?

-Нуу, не зовсім. Не так, як би хотілося. Маємо тільки один скейтпарк, який є досить малих розмірів та з малою кількістю якісних фігур. На такому майданчику тяжко розвиватися, прогресувати. Хочеться багато що спробувати і тренуватись на функціональній площадці. Якщо чесно хотілось би, критий майданчик. Щоб зимою не було регресу.

– Щоб ти поради молоді, які починають бути частиною вуличної культури?

Обов‘язково займайтесь цим, якщо це приносить задоволення. Ніколи не опускайте руки, якщо щось не виходить. Розвивайтесь в цьому, будьте обережні, слідкуйте за безпекою і власним здоров‘ям. З розумом та поетапно підходити до вивчення й практики – і обов’язково все вийде.

Iнтерв’ю брав Захар Славич, позаштатний журналіст інформаційного порталу “VARASH.INFO”

Фестиваль “EnergyArtFest – Енергія мистецтва” реалізується в межах партнерської програми “Культура.Туризм.Регіони” Українського культурного фонду та Державного агентства розвитку туризму.

Організатори: ГО “Агенція сталого розвитку міста” та Вараська міська рада. Партнери: Рівненська ОДА, Рівненська АЕС, Будівельна компанія “Алатир-Інвест”.


Про Varash Info

Читайте також...

ЯК ПРАЦЮТЬ СОЦІАЛЬНІ ОБ’ЄКТИ РАЕС У ЧЕРВОНІЙ ЗОНІ

За інформацією РАЕС  за рішенням штабу РАЕС з проведення карантинних заходів щодо запобігання COVID-19 на …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X