У соціальній мережі фейсбук у групі “Міські ініціативи Вараша”, користувач Дмитро Сергійчук опублікував відео із дописом: “Бутейко і компанія сьогодні вночі зайшовши в магазин взяли собі пивка і сказали продавцю, що ні за що платити не будуть бо ГРОШЕЙ НЕМА. Пригрозили продавцю розправою якщо десь спливе відео. Давайте разом зробимо цих БІДНЯКІВ ВІДОМИМИ, які вже задовбали всіх своєю поведінкою!”
З допису стає зрозуміло, що декілька хлопців зайшли в один із магазинів, взяли собі слабоалкогольний напій і за нього не заплатили. А продавцю погрожували розправою, якщо вона до них не дослухається.
Вараш Новини улюбленого міста

Ви не знаючи ситуаціі виписуєте чепуху,ви уявляєте що буде після цих зборів,кого ви зібралися бити хлопчикі,зробіть висновки та будьте здорові!Від гріха далі…
Нарешті хоч одна здравомисляча людина написала розумний коментар. Дійсно,щоб так оскорбляти і осуджувати даних молодиків потрібно щонайменше володіти ситуацією. А ГОСПОДАР даного магазину далеко непорядна людина.Я і мої знайомі працювали на цього пана,гидотна людина, і кормить Вас всякою цвіллю.Зверніть увагу,в кожній газеті запрошує цілий список працівників,люди від його тікають неоглядаючись
Я все твое родное в рот Е..б…АЛ!! Бутейко дура ты без трусая, давай встретимся я тебя сволочь научу манерам общения с девушками! Судя по всему твои родители ростили и воспитали тебя как свинью домашнюю! Жду ответа! Можешь брать своих чепуховцев, только такие же дуры могут общаться с тобою!!
Ти сеператист ошкоблий навчися розмовляти на українській мові, і тоді розкривай свого рота смердячого.
збирай приходь по єб”””лу пуличиш і підеш
Куда приходить “быдлота” ???
Мерзотники!
Та кто они такие, собрать пацанов и оддубасить до реанимации, если месные мусора бездействуют
Місцеві мєнти за їхнє пиво, мабуть, заплатили самі….