Були гідравлічні випробування – все було добре, а коли включили отоплeння – вилазять ось такі моменти. Неодноразово депутати казали Сергію Івановичу, труби – гнилі,треба в них вкласти гроші, а вже потім покрити це все бруківкою. “Навангували” – розпочався опалювальний сезон, бруківочку розбирають, а “збіднілe” КМКП з останніх запасів чинить аварії. А коли запаси закінчаться?
Home / Міські новини | Вараш / Магістральну трубу що прорвала біля 3 гуртожитку – відремонтовано, заявили комунальники (відео)
Тегивідео
Читайте також...
У Вараші вже вшосте відбувся дитячий дуатлон Amber Kids Duathlon 2026
7 червня ґрунтовий стадіон у мікрорайоні Ювілейний знову став центром дитячого спорту, драйву, підтримки та …
Вараш Новини улюбленого міста