Home / Міські новини | Вараш / Люди бідкаються, а влада “забила” (відео)

Люди бідкаються, а влада “забила” (відео)

Поки новий скидний каналізаційний колектор не експлуатується, то старий приносить людям клопіт та збитки. Із-за старого колектора, який проходить під землею, потерпають жителі села Бабка. Вони втрачають городину, рятують від отруєнь худобу, ремонтують пошкоджену техніку. Варто нагадати, про свою несправність старий колектор для скиду відходів давав знати ще у 2002 році. Тоді ж, на прохання жителів міста та навколишніх сіл, попередніх міських голів Рівненська АЕС збудувала новий, який розташували за селом. В 2014 він був готовий для введення в експлуатацію, пройшов технічне обстеження комунальною комісією.

Вже у вересні 2016 року, під час чергової сесії депутати нового скликання не підтримали проект рішення про передачу колектора у комунальну власність, а усні рекомендації адміністрації КМКП щодо необхідності нового колектора місту – можновладці проігнорували.

Про admin

Читайте також...

У Вараші вже вшосте відбувся дитячий дуатлон Amber Kids Duathlon 2026

7 червня ґрунтовий стадіон у мікрорайоні Ювілейний знову став центром дитячого спорту, драйву, підтримки та …

2 коментарі

  1. яка ж ця шаурма тупа, видно в дитинстві сильно ображали

  2. Це бо приватизувати Назарчуку неможна через те і неприймають!!!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X