Ось закінчується літній сезон поїздок для асоціації захисту прав дітей з інвалідністю “Надія”…
І завершили ми його поїздкою в Рівненський зоопарк. Нам вдалося задіяти майже всіх членів асоціації за все літо, окрім тяжких та лежачих хворих. Приїхавши в зоопарк, усі розбрелися хто куди, адже подивитися там є на що і на кого. Безліч екзотичних тварин, навіть за їхніми дитинчатами вдалося поспостерігати. На території зоопарку є також різні атракціони, менші дітки мали змогу порозважатися. Загалом погуляли чудово, відпочили, познайомили дітей з дикими тваринами, яких вони досі не бачили.
Що ж, літо закінчилось, а ми з нетерпінням будемо чекати наступного року, щоб знову їхати однією великою компанією.
Дякуємо усім, хто причетний до реалізації та організації екскурсій рідним краєм. Зокрема, відділу сім’ї та молоді Вараської міської ради. Усім вам здоров’я та процвітання!
З повагою, члени асоціації “Надія”
Вараш Новини улюбленого міста