Home / Міські новини | Вараш / Кузнецовці – заручники влади…

Кузнецовці – заручники влади…

Не прозорість влади, «Парк культури та відпочинку», кінно – спортивна база, ОСББ, Кузнецовське міське комунальне підприємство – ось ці проблеми останнім часом на вустах чи не у всіх Кузнецовців. І якщо ці питання тривають уже далеко не один рік,  то вони не були на стільки термінновими, як є на даний час. Чому так? В чому винні ми, мешканці Кузнецовська? Аналізуючи  останній період часу роботи, нашої нової влади ніяк не можна  зрозуміти, чому все на стільки змінилося і чому дійшло до такої критичної крапки.  Адже ніби то і влада змінилась і Україна прямує до Європи, а у нашому Кузнецовську – «чим далі в ліс тим більше не вирішених проблем».

Думаю вичерпну відповідь зможе надати, людина, яка керувала містом у дуже важкі часи для країни та нашого міста. Тому з питанням  – чому у місті така напружена ситуація та чому з’явилося стільки нагальних проблем, звертаюся до депутата Кузнецовської міської ради Ігора Куца.

Ігоре Валерійовичу, як Вам вдавалося у такі не легкі часи не просто тримати місто на плаву, але ще і розвивати його?

Перш за все хочу сказати, що за  мої роки правління містом, влада  завжди  були відкрита та прозора. Всі проблеми завжди вирішувалися вчасно. І пріоритетними були ті питання, які стояли на часі. Другим є те, що багато питань потрібно вирішувати переговорами та відкритим діалогом.   Чому цього немає зараз, точно не можу сказати, але вважаю, що на даний час у керівництва міста переважають особисті та політичні амбіції. А також страх перед відповідальністю за прийнятті рішення ,не дають прозоро оцінювати ситуацію, яка склалася. Тому робота влади зараз працює по позиції –  «я не я і моя хата скараю», це  не є правильно. Не повинні мешканці Кузнецовська хвилюватися про те чи вирішить міський голова,  якусь  важливу проблему, чи перекладе її  з «хворої голови на здорову».  Тому якщо про це говорити зараз, то можу сказати впевнено, що основною проблемою розвитку Кузнецовська  – недосконалість та недостатня ефективність механізму самої влади.

Однією із найважливіших проблем на даний час є заборгованість КМКП перед РАЕС. Як Вам вдавалося вирішувати це, не доводячи до арешту рахунків та майна, як  є зараз?

Борг комунального підприємства існує  не один рік. І в цьому немає вини ні мешканців міста, ані самого підприємства. Ми завжди  вирішували це питання конструктивним методом не доводячи справи до суддів,  так як це зараз робить наш міський голова. В свій час ми змогли домовитися із керівництвом АЕС про реструктуризацію боргу до 2026 року. Але після виборів у 2015 році прийшла нова влада і звела всю нашу роботу на нівець. І що ми мамо? Арештоване майно рахунки КМПК, а  заручниками цього всього стали мешканці нашого міста.

Як це впливає  на людей?

На даний час в силу вступив новий Закон України «Про особливості здійснення права власності в багатоквартирних будинках».  І мешканці  міста мають час до 1 липня 2016 року, для того щоб визначитися з тим, хто здійснюватиме управління їхнім будинком надалі. Але тут  є проблема, як це відбудеться? Майно арештоване і ніяким чином не може буде передане  допоки не буде винесене  рішення суду. А поки воно пройде через всі інстанції, то буде втрачено багато часу. І як воно буде на далі ,я сказати не можу.

Але все ж таки, яке ж вирішення бачите саме Ви?

Для початку потрібно відкинути всі особисті та політичні амбіції, сідати за стіл переговорів і доводити те, що влада може, хоче та бере на себе відповідальність.

Ігоре  Валерійовичу, Вами було розпочато такі проекти, як Парк культури та відпочинку. Проте пройшло не стільки багато часу, як постало питання про його ліквідацію? Прокоментуйте будь – ласка.

Цей проект було розпочато для того, щоб наші мешканці мали місце, де вони зможуть культурно провести час та приємно відпочити. Адже за всі роки існування у нас була просто лісова посадка, яка прибиралася після зими один раз на рік. На даний час це є хороше, культурне місце. На далі ми планували, багато чого там зробити, але оскільки для цього всього потрібні кошти, то депутати теперішньої каденції вирішили, що нам це не потрібно. І на одному із пленарних засідань міської ради, Сергій Іванович Анощенко, повідомив нам, що буде готувати проект рішення про ліквідації  «Парку  культури та відпочинку». А це означає, що ані міському голові, а ні окремим депутатам не цікаво, як відпочивають наші мешканці. Тільки зовсім не зрозуміло, чому вони про це не запитали у самих людей. І ось таких проблем у нас є багато.

Що на вашу думку потрібно зробити, для того щоб наша влада почала працювати на благо нашого міста?

Перш за все потрібно перестати зводити  рахунки з попередньою владою, відкинути всі особисті та політичні амбіції та, як я уже говорив раніше – керівництво місто повинно брати на себе відповідальність та бути чесним і прозорим. Тільки тоді ми матимемо змогу розвиватися,  жити у чистому, безпечному та комфортному місті.

Подякувавши за вичерпну відповідь, хочу звернутися до  міського голови:

Шановний Сергію Івановичу – велике прохання не перекладати  проблеми, які має вирішувати міська влада, на людські плечі. Вас обирали мешканці міста для того, щоб Ви своїм досвідом усували виникнення будь-яких проблем та покращили культурне та соціальне життя. Ви доросла, розумна людина, тоді сподіваємося, що всі Ваші рішення будуть спрямовані на покращення життя мешканців міста.

Про admin

Читайте також...

На фронті загинув, наш захисник Іван Борисович Телюк

Він разом із побратимами виконував бойове завдання у районі с.Діброва Сєвєродонецького району Луганської області. Іван …

2 коментарі

  1. Який став “розумний” . Страх, де ж ти сидів коли твоя влада була .

  2. Сергій

    Заказуха! Гидко читати!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X