Home / Міські новини | Вараш / Куди «ВТІК» новоспечений директор КМКП?..

Куди «ВТІК» новоспечений директор КМКП?..

kmkp-02«Чому так зненацька звільнився новий директор КМКП Ігор Семенюк?!» – цю тему уже не перший день обговорюють, як в стінах Кузнецовського міського комунального підприємства, так і за його межами. Адже зі звільненням директора вирішення гарячих проблемних питань, а їх ой як багато!, на жаль, просто зависло в повітрі… Комунальна криза в місті триває…

Зокрема, залишається відкритим питання: хто все ж таки підпише рішення «Про передачу комунального майна», яке було прийнято на чотирнадцятій сесії Кузнецовської міської ради?

162

В рішенні мова йде про передачу в господарське відання КП «Житлокомунсервіс» Кузнецовської міської ради комунального майна, а саме: житлових будинків. Тобто, якщо  це рішення підпишуть, то практично всі будинки міста будуть передані на новостворене КП «Житлокомунсервіс» і саме воно надаватиме мешканцям послуги по обслуговуванню.

А можливо тому Ігор Славович так швидко й звільнився, бо здогадався, що підписуючи вищевказаний документ автоматично попадає під кримінал. Спробували задати питання особисто пану Ігорю, але на робочому місці його уже немає, а на мобільний телефон декілька днів поспіль він не відповідає.

Ігор Семенюк має повну вищу освіту. З 2004 року по 2013 рік працював у Національному університеті водного господарства та природокористування на посаді помічника проректора з навчально-практичної та адміністративно-господарської роботи.  10 жовтня 2016 року розпорядженням міського голови Сергія Анощенка був призначений на посаду директора Кузнецовського міського комунального підприємства (з випробувальним терміном три місяці).  Це при тому, що в Статуті самого підприємства, який підписував міський голова, чітко, чорним по білому написано: директор підприємства призначається рішенням сесії.

Незважаючи на таке не зрозуміле призначення, пан Ігор відпрацював таки свої три випробувальні місяці і при цьому неодноразово публічно заявляв, що рішення про передачу будинків підпише.

Після закінчення випробувального строку, міський голова продовжив контракт з «комунальним» директором, адже сподівався, що його «забаганка» буде виконана.

Проте… На сьогодні маємо абсолютно незрозумілу, практично патову ситуацію, коли голосів для прийняття епохального рішення на сесії міський голова «назбирав», а будинки так і залишаються у віданні Кузнецовського міського комунального підприємства.

Які шляхи для вирішення чергового «комунального колапсу» Сергій Іванович знайде важко передбачити. Маємо сумніви, що очільник міста сам має відповідь на це питання. Адже як нам розповіли у КМКП, дійсно, Ігор Семенюк 10 лютого написав заяву на звільнення і бухгалтерський відділ уже отримав розпорядження міського голови Сергія Анощенка про розрахунок Ігоря Семенюка із посади директора комунального підприємства.

P.S. Що ж тепер буде робити КП «Житлокомунсервіс» на чолі з директором Сергієм Мушиком? Адже, після підписання рішення про передачу будинків, підприємство мало б, цитуємо Сергія Мушика: «взяти на себе величезну відповідальність та забезпечити мешканцям міста можливість і надалі отримувати якісні комунальні послуги». Поки такі обіцянки світлого, майже комуністичного майбутнього, залишаються лише гучними словами. На жаль, заручниками «комунальної афери» залишаються прості мешканці міста, які вчасно сплачують рахунки і щиро вірять, що хтось таки має вирішити дане питання.

12-41-01Під час підготовки матеріалу, на дверях будинків знову почали з’являтися оголошення сумнівного в плані законності змісту…

Про admin

Читайте також...

У Вараші вже вшосте відбувся дитячий дуатлон Amber Kids Duathlon 2026

7 червня ґрунтовий стадіон у мікрорайоні Ювілейний знову став центром дитячого спорту, драйву, підтримки та …

6 коментарів

  1. Так все ж таки,хто ж дасть відповідь,по якому рахунку платить?Є влада в місті?Чи тільки перед виборами розпинаєтесь?Чи взагалі вже до абсурду місто довели?

  2. сходіть запитайте
    а може депутат облради назарчук
    хоче керувати кмкп
    на своіх же працівниках економити вміє

  3. Нікому не треба платити
    Поки не розберуться
    Хай спочатку докажуть, що прибирали

  4. Караул, грабеж! Принесли рахунки і КМКП і Житлокомуна, а хто прибирав? де вкрали персональні дані?

  5. Вже новий чухнув йому треба рекорд поставить Микола Степанович Стадник

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X