Home / Міські новини | Вараш / Кримінал / Керівника патрульної поліції Рівного впіймали на порушенні правил дорожнього руху у Вараші (фото)

Керівника патрульної поліції Рівного впіймали на порушенні правил дорожнього руху у Вараші (фото)

Він поставив авто на зупинці громадського транспорту

222222222222222222222222222222262

Сфотографували поліцейське авто у Вараші. І виклали фото у соцмережу Фейсбук з коментарем:

Sergey Moskalyuk Начальник управління патрульної полиціі Рівного Мерчук Сергій порушує ПДР в м.Вараш 18.06.17р.

1515151515151515151515151515151515151515151515151515151515151531519191919191919191919191919191919191919191919191919191919191919419_f8092 10101010101010101010101010101010101010101010101010101010101010210_bd63f

Керівник патрульної поліції Рівного Сергій Мерчукпідтвердив, що це було його авто:

Під час виконання службових обов’язків, під час патрулювання у складі оперативного штабу я заїхав, побачив, що вулиця перекрита. І мав зустрітися з працівниками поліції. Я не зміг зорієнтуватися, де мені запаркуватися. Я там вперше був у тому місті. І я через 10 секунд виїхав звідти.

А особа, яка зафотографувала моє порушення – я дуже вдячний їй за увагу. Але я був під час виконання службових обов’язків, тому нехай свої фотографії збереже для себе і ввечері переглядає.

 

Мирослава Опанасик
Радіо Трек

Про admin

Читайте також...

У Вараші вже вшосте відбувся дитячий дуатлон Amber Kids Duathlon 2026

7 червня ґрунтовий стадіон у мікрорайоні Ювілейний знову став центром дитячого спорту, драйву, підтримки та …

3 коментарі

  1. Соня Кабанюк

    Інформація про порушення цього поліцая швидко поширилась і тепер ДПС лютує в місті. Всіх підряд зупиняють, шманають багажники, принюхуються по пояс залізши в салон авто. Вчора в Н.Рафалівці біля 10 вечора зупиняли всіх підряд, потім перемістились в Суховолю і там на перехресті біля старого поста стояли в темноті з вимкненим світлом. Почалось те, що було до 14го року. З 14го року 3 роки було нормально, ніхто поліцаїв не бачив, всі спокійно їздили, на базарі по суботах звісно бардак на кільці, а так терпимо було. Тепер повернулось безпідставне втручання в життя водїїв.

  2. А що в нас можна порушувати правила дорожнього руху? Ні. Поліція може відступати від них але має бути включені проблискові маячки. Тут вони відсутні. Ви б заяву написали в поліцію про правопорушення. Хайби заплатив штраф, можливо догану отримав. І от тоді, у вечері, переглядав би квитанцію про оплату штрафу. Бидло у формі!

  3. Олександр

    Коли простий водій розгубитися у незнайомому місці, то це поліцію не цікавить – плати штраф, отримав і нас, як громадян не цікавить, плати штраф! Вміють прикрити свої помилки службовими справами!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X