Home / Міські новини | Вараш / Культура / За систематичне споювання неповнолітнього жителя Вараша, загрожує до п’яти років

За систематичне споювання неповнолітнього жителя Вараша, загрожує до п’яти років

Під час проведення відпрацювань, практичний етап яких розпочався сьомого листопада, працівники відділів та відділень ювенальної превенції склали тридцять адміністративних протоколів, повідомляє відділ комунікації поліції Рівненської області.

За порушення правил торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами неповнолітнім за статтею 156 Кодексу України про адміністративні правопорушення (КУпАП) поліцейські склали сім протоколів: у Рівному та Сарнах — по два та по одному — в Рокитному, Острозі та Костополі.

Двадцять дві особи притягнуті до адміністративної відповідальності заневиконання обов’язків щодо виховання дітей за статтею 184 КУпАП. Одинадцять громадян сплатять штраф у розмірі до 170 гривень за куріння тютюнових виробів у заборонених місцях відповідно до санкції статті 175-1 КУпАП.

На чотирьох осіб поліцейські ювенальної превенції склали протоколи зарозпивання спиртних напоїв у громадських місцях і появу в громадських місцях у п’яному вигляді за статтею 178 КУпАП.

Адміністративні протоколи поліцейські склали за доведення неповнолітнього до стану сп’яніння за статтею 180 КУпАП, за вчинення дрібного хуліганства (стаття 173 КУпАП) та за насильство в сім’ї (стаття 173-2 КУпАП).

У Вараші поліцейські ювенальної превенції виявили факт втягнення 17-річного місцевого жителя у пияцтво. 56-річна мешканка Вараша систематично доводила знайомого неповнолітнього до алкогольного сп’яніння у власній квартирі протягом трьох місяців. Тепер зловмисниці загрожує кримінальна відповідальність за статтею 304 Кримінального кодексу України, санкція якої передбачає позбавлення волі на строк до п’яти років.

Про admin

Читайте також...

Бойовий медик, Олексій Забродін із Вараша повернувся з полону

Україна провела черговий обмін полоненими. Так, під час обміну додому повернулись троє захисників із Рівненщини. …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X