Майдан ридав. А сотня в небо йшла,
Один за одним, наче янголята.
Тут, на землі прощались матері,
А в небі зустрічала Божа Мати…..
…. Жовто-блакитний стяг покрив їх тіло.
Один за одним шикувались в ряд,
Героїв сотня в небо полетіла.
Світлана Яценко
З нагоди річниці вшанування Героїв Небесної Сотні у міській центральній публічній бібліотеці для дорослих відбулася година скорботи «Ми сотнею пішли у небо» для учнів ПТУ ВП РАЕС. Присутні в залі мали можливість пригадати події, які вже ввійшли в нашу історію, згадати Героїв Небесної Сотні, переглянути відеоролики«Герої не вмирають».
Їх назвали Небесною Сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Полягли за честь, за волю, за право бути Українцями і за свою Батьківщину. Героїчна Сотня, зробивши перший крок, журавлиним ключем полинула у вирій вічності, ставши нашими Ангелами-Охоронцями на небі.
Всі присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять Героїв Небесної Сотні.
Любов Шулипа
Вараш Новини улюбленого міста