Home / Міські новини | Вараш / Культура / Вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні (фото)

Вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні (фото)

Майдан ридав. А сотня в небо йшла,

Один за одним, наче янголята.

Тут, на землі прощались матері,

А в небі зустрічала Божа Мати…..

                                              ….  Жовто-блакитний стяг покрив їх тіло.

                                       Один за одним шикувались в ряд,

                                  Героїв сотня в небо полетіла.

                                                           Світлана Яценко

 

З нагоди річниці вшанування Героїв Небесної Сотні у міській центральній публічній бібліотеці для дорослих  відбулася  година скорботи «Ми сотнею пішли у небо» для учнів  ПТУ ВП РАЕС. Присутні в залі мали можливість пригадати події, які вже ввійшли в нашу історію, згадати Героїв Небесної Сотні, переглянути відеоролики«Герої не вмирають».

Їх назвали Небесною Сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Полягли за честь, за волю, за право бути Українцями і за свою Батьківщину. Героїчна Сотня, зробивши перший крок, журавлиним ключем полинула у вирій вічності, ставши нашими Ангелами-Охоронцями на небі.
Всі присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять Героїв Небесної Сотні.

                                                                                               Любов Шулипа

Про Varash Info

Читайте також...

У Вараші вже вшосте відбувся дитячий дуатлон Amber Kids Duathlon 2026

7 червня ґрунтовий стадіон у мікрорайоні Ювілейний знову став центром дитячого спорту, драйву, підтримки та …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X