Home / Міські новини | Вараш / Культура / Вітаю з Днем енергетика!

Вітаю з Днем енергетика!

Сьогодні в Україні відзначають одне із найсвітліших та найтепліших свят – День енергетика. Саме завдяки Вашій наполегливій та самовідданій щоденній праці в оселі людей приходить світло, тепло і затишок, стабільно працюють промислові підприємства.

Рівненським енергетикам є чим пишатися. У нас розташована одна із найкращих атомних електростанцій в Україні – ВП “Рівненська АЕС”, працює компанія ПАТ “Рівнеобленерго”, мають чималий потенціал Млинівська та Хрінницька ГЕС. Все це є основою потужного енергетичного комплексу нашого регіону.

Від щирого серця вітаю працівників цієї галузі з професійним святом! Бажаю Вам безаварійної роботи устаткування, благополуччя і процвітання Вашим родинам, міцного здоров’я і незгасимої енергії у всіх починаннях!

Олексій Муляренко

Про admin

Читайте також...

У Вараші вже вшосте відбувся дитячий дуатлон Amber Kids Duathlon 2026

7 червня ґрунтовий стадіон у мікрорайоні Ювілейний знову став центром дитячого спорту, драйву, підтримки та …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X