Home / Міські новини | Вараш / Культура / Українців у Вараші навчать мислити, брати своє життя під контроль і домагатися успіху (відео)

Українців у Вараші навчать мислити, брати своє життя під контроль і домагатися успіху (відео)

У Вараші тренінг відбудеться 29 серпня 2019р. о 19:00 у Палаці культури ім. Лесі Українки за адресою м. Вараш, вул. Майдан Незалежності, 6.

В Україні стартувала спеціальна програма ПРОРИВ ДО УСПІХУ™. НОВИЙ ФОРМАТ МИСЛЕННЯ для стрімкої зміни способу мислення українців з виведенням його на якісно новий рівень, розроблена Академією Справжнього Успіху в межах проєкту КРАЇНА МРІЙ™ — ініціативи Миколи і Тетяни Латанських на підтримку Президента України Володимира Зеленського.
Тренінги планується провести в 154 українських містах, а навчити щонайменше 15 000 українців. Отримані знання та продовження роботи над собою підвищить їх шанси на успіх у житті й бізнесі, сформують розуміння, як підвищити рівень доходів, дадуть відповідь на багато життєвих питань і, як результат, стимулюватимуть позитивні зміни в країні.
На сьогодні тренінги вже пройшло більше 4000 українців по всій країні і відвідано 35 міст зі 154.

kraina-mrij-logo-500-300x129

«Передумовою створення програми стало те, що, ще будучи кандидатом в президенти, Володимир Зеленський у своїй передвиборчій програмі поділився баченням України як країни мрії. Тоді ми задумалися, якими мають бути українці, щоб разом з Президентом України створити країну мрії? Відповідь була для нас як успішних людей очевидна. І так само ставало зрозуміло, що для багатьох українців це темний ліс. Люди звикли жити із завченими фразами, які заодно знімають з них відповідальність: „Від мене нічого не залежить!“, „Не вийшло, значить не судилося“ і т. д. Наші співвітчизники перебувають переважно в песимістичному настрої і, крім того, що не знають, як діяти, ще й не вірять в самих себе. Ми зрозуміли, що могли б, використовуючи наш дванадцятилітній досвід роботи з різними людьми у понад 70 країнах світу з рівнем доходу від $ 0 до $ 100 000 на місяць, навчити
українців переводити мислення в режим: „Своїми справами я створюю країну своєї мрії“. Для цього ми готові надати практичні інструменти досягнення успіху у всіх сферах життя!» — пояснює Микола Латанський.
Програма розрахована на 12 місяців. Формат заходів програми ПРОРИВ ДО УСПІХУ™ включатиме три базових рівні — B1, B2 і B3, що відрізняються тривалістю залежно від розміру міста, в якому проводиться Програма.
B3. Експрес-курс — вечірній майстер-клас ПРОРИВ ДО УСПІХУ™ тривалістю 2,5 години. Проходить у 132 містах обласного значення України.
B2. Одноденний практикум — десятигодинний практичний тренінг ПРОРИВ ДО УСПІХУ™. Проходить на регулярній основі у 21 обласному центрі України.
B1. Триденне занурення — триденний тренінг ПРОРИВ ДО УСПІХУ™. Проходить раз на два місяці в Києві і збирає учасників з усієї України.
Наша трансформаційна програма ПРОРИВ ДО УСПІХУ™ фокусується на п’яти елементах, потрібних для здійснення прориву кожного окремо взятого українця і країни в цілому. Це розуміння того, ти хочеш досягти, віра в те, що будь-яка задумка тобі під силу, здатність взяти на себе 100%-ну відповідальність за результат, за свої дії і за себе, постановка чітких вимірних цілей і щоденна праця для досягнення бажаного», — розповідає Тетяна Латанський.
У програмі зможуть взяти участь ті українці, які відчувають в собі сили змінити себе й своє оточення і збираються докласти зусиль, щоб перетворити Україну на справжню КРАЇНУ МРІЙ™. Для них підготовлено теоретичні знання, практичні вправи, спеціальні практики підвищення усвідомленості, інструменти забезпечення щоденних трансформаційних процесів.
В результаті навчання в програмі ПРОРИВ ДО УСПІХУ™. НОВИЙ ФОРМАТ МИСЛЕННЯ для стрімкої зміни учасники оволодіють законами успіху, навчаться, як позбутися всього того, що може заважати руху вперед і вгору, зможуть розставляти пріоритети і досягати більшого за менший термін, знайдуть для себе мотивувальні ланки і зможуть впроваджувати Формулу Прориву™ в усі сфери життя.
Микола і Тетяна Латанські — український бренд № 1 людського успіху й реалізації потенціалу в житті та бізнесі.
Микола Латанський, президент компанії Academy of True Success, LLC зі штаб-квартирами в США, Естонії та Україні, інвестор в Силіконовій Долині, США, автор унікальної методики тестування людського потенціалу «Зерно Душі™», мотиваційний спікер і тренер особистісного зростання, який виступив у 31 країні світу, а також перший коуч на пострадянському просторі, який побудував успішну коучинговий практику і став доларовим мільйонером.
Тетяна Латанська — успішний фотохудожник, автор унікальної методики розвитку жіночої мудрості «Шкала Жіночності™», автор книги «Жіноча мудрість» і ведуча міжнародної жіночої програми «Дружина Генія™, або Як розкрити й підтримати у своєму чоловікові генія».

Про Varash Info

Читайте також...

ЯК ПРАЦЮТЬ СОЦІАЛЬНІ ОБ’ЄКТИ РАЕС У ЧЕРВОНІЙ ЗОНІ

За інформацією РАЕС  за рішенням штабу РАЕС з проведення карантинних заходів щодо запобігання COVID-19 на …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X