Home / Міські новини | Вараш / Культура / Конкурс “Твої таланти, РАЕС!” (відео)

Конкурс “Твої таланти, РАЕС!” (відео)

У Палаці культури Рівненської АЕС відбувся фінальний концерт учасників огляду-конкурсу «Твої таланти, РАЕС». На заході були нагороджені найактивніші та найталановитіші атомники.

Творчий конкурс проходив з метою залучення працівників РАЕС до діяльності з підвищення іміджу інформаційної та культурно-просвітницької діяльності електростанції, збереження духовних традицій, підтримки та розвитку української національної культури, сприяння реалізації творчих можливостей обдарованих особистостей. Цьогоріч участь у конкурсі взяли працівники 13-ти структурних підрозділів Рівненської АЕС у 5 різних номінаціях: «Світ захоплень», «Соціальний плакат», «Творча гармонія», «Поетичний ескіз» та «Книга цікавих рекордів».

 

Підсумки креативного конкурсу були оголошенні на заключному концерті учасників конкурсу, які пройшли відбіркові тури. Урочистий захід, що відбувся 13 грудня відкривала театральна постановка керівників творчих гуртків ПК РАЕС та їх вихованців «Андріївські вечорниці», що повернули усіх глядачів дійства до магічних автентичних традицій українського народу.

 

За результатами творчого конкурсу усі конкурсанти були нагородженні Подяками за участь. У номінації «Творча гармонія» перше місце посіла Вікторія Шейкіна (УІтаЗГ), друге – Вероніка Горлачова (УІтаЗГ), яка також здобула у конкурсі приз глядацьких симпатій, третє місце дісталось Івану Бублику (ГТЦ). Переможцем у номінації «Соціальний плакат» став Євген Остапович (НТЦ). Перше місце у номінації «Світ захоплень» виборов Іван Коваленас (ПТУ), друге здобула Ганна Федорова (ЦДтаРАВ), третю сходинку зайняла Тетяна Сайчук (ЦДтаРАВ). Кращим «Поетичним ескізом» названо вірші Ірини Юревич (ВППР), у цій номінації спеціальну нагороду здобула також Надія Скіба (НТЦ). За активну участь у номінації «Книга цікавих рекордів» відзначені Лідія Штинь (УКБ), Марія Костюкович (ПТУ), Галина Подик (ПТУ) та Олександр Прокопчук (ПТУ). У номінації «Світ захоплень» грошові нагороди отримали Наталія Стоянова (СІТ) та Тетяна Луньова (ЕЦ). Запальні номери показав рок-гурт «Турбо» (ТЦ-2), дебютний вихід якого приніс його учасникам перемогу в номінації «Творча гармонія».

 

Голова Первинної профспілкової організації РАЕС Іван Мельник підкреслив, що у цьогорічному конкурсі оцінювати роботи було досить складно, адже кожна з них оригінальна та демонструє індивідуальність автора. «Дивлячись на посмішки присутніх, розумію, що гала-концерт став чудовим завершенням огляду-конкурсу «Твої таланти, РАЕС». Це свято вдалося завдяки згуртованим зусиллям адміністрації РАЕС, працівників Палацу культури та учасників цього заходу. Профспілкова організація і надалі буде підтримувати творчі ініціативи атомників, які спрямовані на їх розвиток та духовне збагачення», – прокоментував Іван Мельник.

Подібні заходи Рівненської АЕС не лише сприяють розкриттю творчих здібностей працівників підприємства, але й об’єднують їх у єдину талановиту команду.

Про admin

Читайте також...

Його голос закохує з перших нот

Його голос закохує з перших нот, а його пісні залишаються в серці вже після першого …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X