Home / Міські новини | Вараш / Бізнес / Земля в оренді під багатоквартирним будинком. Чия правда? – Вараш (фото)

Земля в оренді під багатоквартирним будинком. Чия правда? – Вараш (фото)

Як викупити “ласий кусок” землі схема знайома і давня! Спочатку берете в оренду, тоді, будуєте капітальну будівлю, домовляєтеся з ким треба і земля ваша. Проте, пам’ятайте, що не кожна влада піде на такий крок. Хочеться вірити, що і Вараська міська рада та земельна комісія дослухається до жителів багатоквартирного будинку, який зареєстрований, як ОСББ “Вараш 11” та детально вивчить схему “хитромудрих” підприємців і дослухається до мешканців цього будинку.

у


В понеділок, 25 січні, на земельній комісії Вараської міської ради розглядалося звернення голови ОСББ “Вараш 11” про непродовження договору оренди земельної ділянки підприємиці Мельник. Вона, у свій час, ще в 2014 році, якимось чином змогла досягти того, аби земельна ділянка, під її магазином, була виділена в геокадастрі. Отримавши землю в оренду вона захотіла її викупити, та не так сталося, як гадалося, довелося знову орендувати. І на сьогодні договір оренди закінчився і підприємиця просить його продовжити. Та проти такого продовження виступають жителі багатоквартирного будинку “Вараш 11”, адже, вони готують документи, щоб землю під своїм будинком взяти в постійне користування. Чия правда переможе покаже наступне засідання земельної комісії.


P. S. Ніхто та ніщо не забороняє вищевказаній підприємиці вступити в членство ОСББ та користуватися своїм приміщенням-магазином так само як це роблять інші підприємці, чиї магазини також знаходяться в багатоквартирному будинку “Вараш 11”.

Відео журналістки Вероніка Пилипчук із соціальних мереж:

Про Varash Info

Читайте також...

Знову не поправна втрата на війні

Загинув житель, Вараша  Віталій Килюшик. Про це повідомили рідні героя. Щирі співчуття!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X