Home / Міські новини | Вараш / Бізнес / Як знайти та не загубити талант: навчали безробітну молодь у Вараші (фото)

Як знайти та не загубити талант: навчали безробітну молодь у Вараші (фото)

Кожна людина від народження має власні таланти – здібності до тої чи іншої діяльності, які розкриваються з набуттям навичок та досвіду. Продуктивність праці працівників, які за своїми якостями відповідають вимогам  професії в середньому на 20-40% вища ніж у тих хто цим вимогам не відповідає. Вірно визначивши свій талант на початку професійної діяльності, людина має більше шансів повністю реалізувати себе на робочому місці та отримувати моральне задоволення від того, що займається улюбленою справою.

dscf7972-1

10 квітня 2018 року у Кузнецовському міському центрі зайнятості тренером ТзОВ “АйКю Холдинг” Світланою Шевченко для 16 молодих шукачів роботи було проведено  тренінг-семінар на темою: «Як знайти та не загубити талант?».

Організатори заходу, фахівці центру зайнятості, мали на меті підвищити рівень поінформованості учасників щодо поняття «здібності» та «талант», визначення  власної обдарованості, внутрішніх ресурсів учасників та можливостей їх реалізації в подальшому професійному житті, підвищення рівня власних досягнень.

Відвідавши цей тренінг, кожен учасник більше дізнався про власні таланти, ознайомився з різними методами, що допомагають визначити здібності та схильності людини, протестувати власні професійні цінності, визначити життєві пріоритети та цілі, отримати наснаження на їх досягнення.

В ході заходів присутні мали змогу за допомогою вправ визначати до якого типу професій відносяться, враховуючи в першу чергу, особистісні особливості

Після обговорення дехто з учасників висловили власну позицію, прийняли до уваги запропоновані тренером поради, способи та варіанти їх застосування, а також отримали відповідні Сертифікати учасників тренінгу.

 

Начальник відділу

активної підтримки безробітних 

Р.Ярощук

Про Varash Info

Читайте також...

На фронті загинув, наш захисник Іван Борисович Телюк

Він разом із побратимами виконував бойове завдання у районі с.Діброва Сєвєродонецького району Луганської області. Іван …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X