Home / Міські новини | Вараш / Бізнес / Вараським роботодавцям презентували сарненське відділення рівненського центру професійно-технічної освіти (фото)

Вараським роботодавцям презентували сарненське відділення рівненського центру професійно-технічної освіти (фото)

img_20180221_113448

21.02.2018 року було організовано ознайомлення роботодавців м.Вараш з можливостями навчання на базі Сарненського навчального відділення Рівненського центру профтехосвіти ДСЗ щодо підготовки кваліфікованих робітників в сфері торгівлі, будівництва та побутового обслуговування населення.

Робоча зустріч з фахівцями навчального закладу та його презентація була проведена завідувачем Сарненського навчального відділення Іваном Гаврилюком. Представляли делегацію роботодавців з м.Вараш відомі роботодавці, це Голова громадської організації «Комітет підприємців» фізична особа-підприємець ВІРА ЛИТВИН, а також приватні підприємці НІНА ПІКУСЬ та НАТАЛІЯ ВОДЬКО.

img_20180221_121755

Відвідувачам ПРЕЗЕНТАЦІЇ було продемонстровано роботу виробничого обладнання, робочі місця для проходження навчального процесу та практичних занять слухачів закладу.

Також майстри виробничого навчання навчального закладу розповіли про сучасні технології виконання ручних, машинних та волого-теплових робіт швейних виробів, які опановують слухачі з числа безробітних, що направляються центром зайнятості.

img_20180221_114014

В ході спілкування І.Гаврилюк поінформував, що на базі Сарненського відділення здійснюється навчання  безробітних за 5 ліцензованими професіями (муляр, продавець (з лотка на ринку), продавець продовольчих товарів, касир торгового залу, кравець), по закінченню навчання видається документ державного зразка, а також, при потребі, ведеться супровід після їх працевлаштування.

img_20180221_112836

Наприкінці зустрічі відбулося обговорення та обмін думками між роботодавцями інших районів Полісся, зокрема які представляли Володимирецький, Дубровицький, Зарічненський, Рокитнівський та Сарненський райони.

Начальник відділу

Кузнецовького міського

центру зайнятості

                                                                                                                                               Ярощук Р.В.

Про Varash Info

Читайте також...

Герої не вмирають…!!!

У нашій громаді знову втрати… Загинули двоє жителів Вараша. Обидва військовослужбовці захищали Україну від ворога …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X