Home / Міські новини | Вараш / Бізнес / Професіографічна екскурсія в ательє «ЮНА» (фото)

Професіографічна екскурсія в ательє «ЮНА» (фото)

dscf7921

27 березня  2018 року фахівцями Кузнецовського міського центру зайнятості було організовано та проведено професіографічну екскурсію для учнів підліткового клубу за місцем проживання  Вараського міського центру соціальних служб для сім`ї дітей та молоді в ательє «ЮНА», з метою ознайомлення учнів із професіями «кравець», «швачка» та «закрійник».

Власниця ательє Наталія Водько провела для учнів екскурсію по цехам, які розміщені в ательє. Особливо дітей зацікавив розкрійний цех, в якому здійснюється викроювання та  комплектування деталей,  подача крою належної якості і асортименту в швейні цехи. Далі керівник цього ательє пані Наталія провела дітей у швейний цех, в якому дітям показали професію швачки та  кравця.

dscf7923

Фахівець центру зайнятості Наталія Ковальчук  розповіла, про послуги, які надає служба зайнятості для учнів щодо правильного  вибору своєї професії, про тестування школярів за допомогою профдіагностичних методик та про можливість проходження професійного навчання за робітничими професіями у Рівненському центрі професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

Професіографічна екскурсія є ефективним заходом в програмі професійної орієнтації учнівської молоді і дозволяє учням зорієнтуватися в безмежно великому світі професій.

 

Провідний фахівець з питань зайнятості відділу

активної підтримки безробітних 

Н.Ковальчук

Про Varash Info

Читайте також...

На фронті загинув, наш захисник Іван Борисович Телюк

Він разом із побратимами виконував бойове завдання у районі с.Діброва Сєвєродонецького району Луганської області. Іван …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X