Home / Міські новини | Вараш / Бізнес / Не можеш продати квартиру у Вараші? Допоможе агентство «ВМБ Нерухомість» (фото)

Не можеш продати квартиру у Вараші? Допоможе агентство «ВМБ Нерухомість» (фото)

Кожна людина мріє мати власне житло, комфортне, зручне, а головне, щоб було затишно і тепло. Зазвичай, жителі Вараша самі підшукували і продавця квартири, і покупця… Та вже зовсім скоро про це можна буде не хвилюватися, адже у Вараші розпочне свою роботу агентство нерухомості – «ВМБ Нерухомість».

viber-image

Аби дізнатися більше про нового гравця на ринку нерухомості Вараша, ми вирішили поспілкуватися безпосередньо з керівництвом агентства та поцікавитись, чому вони обрали саме наше місто?

«Відповім відверто, раніше до мене зверталися декілька знайомих із Вараша та просили, щоб я допоміг продати нерухомість саме у вашому місті. Проте  знайти компанію, яка б допомогла продати квартиру, виявилось неможливо. Після того вирішив звернутися до своїх колег із Рівненського обласного осередку асоціації фахівців із нерухомого майна, але отримав відповідь, що у Вараші ніхто з них не працює. Саме тому ми і вирішили заповнити існуючу нішу», – розповідає співвласник та директор «ВМБ Нерухомість», Ростислав Ганейчук.

«Ми дійсно зіткнулися з проблемою – у Вараші не знайшлося людини, яку б ми змогли порадити в якості ріелтора. Тоді і «народилася» така ідея, щоб у цьому місті відкрити філію нашого агентства нерухомості», – долучається до розмови ще один співвласник Віктор Шишиць.

Пане Ростиславе, розкажіть більш детальніше про агентство «ВМБ Нерухомість»?

«Компанія була створена ще у 1997 році. Спочатку ми займалися лише оформленням документів щодо купівлі-продажу об’єктів житлового і нежитлового фонду. Накопичивши достатній досвід, вирішили розширити спектр своєї діяльності та самим надавати послуги з продажу та придбання нерухомого майна. Власне кажучи, так і розпочала роботу наша агенція, яка, до речі, працює і до цього часу не дивлячись на те, що в Україні було декілька фінансово-економічних криз. Зауважу, що навіть під час так званої «золотої кризи» нерухомості 2008 року ми не на день не припиняли нашої роботи.

Ще з 1999 року ми почали надавати послугу з оцінки майна. І в період з 2005 по 2008, а це був пік кредитування, ми працювали не лише в напрямку купівлі/продажу нерухомості, а й досить успішно провадили оціночну діяльність.

Після прийняття в 2013 році Кабінетом Міністрів України рішення про фактичне скасування монополії  БТІ на виготовлення технічних паспортів, ми створили підрозділ, який займається технічною інвентаризацією. Зараз компанія «ВМБ Нерухомість» активно співпрацює з державним реєстратором».

Які послуги запропонує ваше агентство жителям Вараша?

«В першу чергу, це продаж нерухомого майна та земельних ділянок, здача в оренду з усіма супровідними документами, а також пошук орендарів та різноманітні послуги для покупців нерухомості – підбір варіантів, експертиза документів, перевірка на арешт та заборону на відчуження. Один з пріоритетних напрямків – проведення технічної інвентаризації нерухомого майна та виготовлення відповідних технічних паспортів, а також оцінка майна. Іноді трапляється так, що під час технічної інвентаризації виявляємо самовільну реконструкцію приміщення. Ми не кидаємо людей напризволяще – надаємо послуги, аби законними методами вирішити ці проблеми».

Ваше розуміння поняття «ріелтор». Розкажіть про особливості цієї  професії та для чого потрібен такий фахівець людям?

«Ріелтор – це людина, яка займається операціями на ринку нерухомості,  фахівець, який зможе проконсультувати та сформувати початкову ринкову ціну і здійснить продаж нерухомого майна за максимально можливою ціною. Ріелтор часто є представником продавця (або орендодавця) нерухомості або представником покупця (орендаря) нерухомості. Щодо особливості даної професії, – ця людина, в першу чергу, має бути фаховим спеціалістом, розумітися на  законодавстві, яке регулює операції з купівлі-продажу та оренди нерухомого майна, комунікабельна, готова працювати навіть  у понаднормовий час.

Основне завдання ріелтора або продати  нерухомість, або якісно надати послуги покупцю. Для цього існують певні алгоритми роботи. З нашого досвіду можу сказати, що власник квартири, навіть знаючи про ці алгоритми, має складнощі в продажі квартири.

Власнику важко вибрати «правильну» стартову ціну. Найбільша помилка в продажі – це вихід на ринок із завищеною пропозицією, тобто давайте поставимо вищу ціну і нехай собі там попродається. По-перше, це втрата  часу, а по-друге, грошей. Тому що, коли квартира «зависає», її вже важко продати навіть із заниженою ціною. Власник квартири цього зрозуміти не може, адже його нерухомість, зазвичай, є найціннішим, що він має. Потенційному покупцю легше тиснути на власника для того, щоб опустити ціну на квартиру. Простішими словами, власнику складно втримати ціну на свій об’єкт. От тут і приходить на допомогу ріелтор зі знанням всіх тонкощів переговорного процесу».

Пане Вікторе, де навчають ріелторській справі, бо на сьогоднішній день в університеті цій справі не вчать?

«Дійсно, в університеті ріелторській справі не навчишся. Кожен має займатися своєю справою. Окрім того, що ця професія цікава, вона ще є дуже відповідальною. Ми маємо справу з людьми, які довіряють нам найцінніший актив їхнього життя. Бо не так часто люди продають свої квартири і ця процедура може відбуватися один раз за все життя. І тому ріелтор, працюючи з своїм клієнтом, бере на себе велику відповідальність, щоб все пройшло юридично правильно і сторони – як продавець так і покупець – залишилися задоволеними. Для цього не просто потрібно бути людиною, яка розбирається із документами і вміє щось продавати.

Ріелтор професія багатогранна. Ми маємо бути і психологами, і маркетологами, і продавцями, і юристами. А щоб таким бути, то навчання повинно стояти на першому місці. Тому ми регулярно проводимо семінари і самі беремо участь як слухачі, залучаємо до цього молодих колег, які приходять в професію. Я вважаю, що завжди є чому вчитися. Ми постійно підвищуємо свій професійний рівень. Дуже важливим є спілкування з колегами з інших міст та регіонів. Ми приймаємо участь у всеукраїнських конференціях, регулярно обмінюємося досвідом. Наші фахівці відвідують семінари з підвищення кваліфікації».

Як не потрапити на ріелтора-шахрая?

«Найбільше шахраїв трапляється в питанні оренди квартири. У жодному разі не платіть кошти наперед за ненадані послуги! Також хотів би застерегти від неякісних оголошень, коли ви розглядаєте гарні фотографії квартири за надто привабливою ціною. Це повинно вас насторожити, а не тішити, що ви знайшли вдалий варіант».

Отож, якщо Вам потрібна наша допомога, чекаємо за адресою:

м-н Будівельників гуртожиток №3, поблизу редакції газети Вітрина міста. Контактні номери телефонів наших ріелторів: 0673727282 – Роман, 0973888962 – Сніжана, 0986515531 – Тетяна, 0988375027 – Валентина (директор). Офіційний сайт: vmb.com.ua.

Людмила Скібчик

Про Varash Info

Читайте також...

СБУ викрила екс-працівника РАЕС, який виправдовував дії російських загарбників

Співробітники рівненського СБУ продовжують викривати осіб, які публічно закликають до агресивної війни та розв’язування воєнного …

Один коментар

  1. Оксана

    Доброго дня!
    Скажіть будь_ласка яка вартість вашої консультації?
    Дякую!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X