Home / Міські новини | Вараш / Дорозі на Біле Озеро бути? (відео)

Дорозі на Біле Озеро бути? (відео)


Маємо надію, що так. А тим більше, зробити все можливе, для того щоб цю дорогу відремонтували, пообіцяли народні депутати Ігор Гузь (місто Луцьк)  та Юрій Вознюк (місто Рівне). Задля цього вони, влаштували акцію, яка взяла початок на Волині, переплисти Біле озеро. Нардеп із Волині Ігор Гузь уже не вперше проводить такі заходи. А цього разу до нього долучився його колега по раді  Юрій Вознюк, депутат Рівненської міської ради Олександр Курсик та волинський підприємець Вадим Жук. Навіть незважаючи на холодну та похмуру погоду заплив відбувся, а дистанцію в 2 кілометри 200 метрів було подолано.


Поївши смачного кулішу, вирушили додому. І же зовсім скоро мали змогу переконатися ще більше, яка дорога погана, проколовши шину на автомобілі. Про це повідомив Олександр  Курсик на своїй сторінці у фейсбук.

Про admin

Читайте також...

У Вараші вже вшосте відбувся дитячий дуатлон Amber Kids Duathlon 2026

7 червня ґрунтовий стадіон у мікрорайоні Ювілейний знову став центром дитячого спорту, драйву, підтримки та …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X