Home / Міські новини | Вараш / Діти із Вараша взяли участь в обласних змаганнях з початкового технічного моделювання серед молодших школярів (фото)

Діти із Вараша взяли участь в обласних змаганнях з початкового технічного моделювання серед молодших школярів (фото)

p1220763

14 березня 2018 року комунальним закладом «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Рівненської обласної ради було проведено обласні змагання учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання. У ньому взяли участь 20 команд (40 учасники), які представляли заклади позашкільної освіти області.

p1220778

Серед учасників – вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості гуртка «Початкове технічне моделювання» Пінчук Павло та Пінчук Іванна під керівництвом Токаренко Юлії Сергіївни.

Мета змагань: стимулювання творчого, інтелектуального, духовного та фізичного розвитку дітей, задоволення їх потреб у творчій самореалізації, пошук та підтримка обдарованих учнів молодшого шкільного віку; підвищення ролі початкового технічного моделювання у системі безперервної освіти, обмін досвідом з організації технічної творчості дітей молодшого шкільного віку.
Програма змагань: проведення теоретичного заліку, виготовлення моделі транспортної техніки, виконання композиції за допомогою об’ємних геометричних фігур, виготовлення літаючої моделі планера та участь у змаганнях на дальність польоту в приміщенні.

p1220795

Дякуємо за підтримку та розуміння дитячого прагнення творчої самореалізації батькам Пінчуків Павла та Іванки. Адже успіх дітей – заслуга, в першу чергу, їх найближчих людей, – пише сайт varashosvita.rv.ua.

Про Varash Info

Читайте також...

ЯК ПРАЦЮТЬ СОЦІАЛЬНІ ОБ’ЄКТИ РАЕС У ЧЕРВОНІЙ ЗОНІ

За інформацією РАЕС  за рішенням штабу РАЕС з проведення карантинних заходів щодо запобігання COVID-19 на …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X