Home / Міські новини | Вараш / Кримінал / Дійти до «вершини», аби потім через наркотики боляче впасти

Дійти до «вершини», аби потім через наркотики боляче впасти

У сьогоднішньому матеріалі, ми розповімо про молоду дівчину, до не давна жительку нашого міста, яка не зовсім легким шляхом дійшла до життя про яке мріє багато жінок та не кожному воно вдається… Вдале заміжжя, хороший чоловік, столичне життя у власному помешканні, перспективна робота, авто і багато іншого. Та зовсім не дивно, коли практично все, було втрачено через наркотики, а на додачу ще й судимість…

На разі через певні етичні міркування, ми не маємо права називати прізвище цієї людини, та хочемо нагадати історію, яка близько року назад облетіла чи не всі засоби масової інформації Рівненщини.

Тоді гарному відпочинку молодої пари в Еміратах, завадили співробітники УСБ України, саме вони затримали жінку, яка у власному багажі сховала наркотичні засоби, і маючи неодноразовий досвід у міжнародних поїздках та будучи обізнаною щодо порядку проходження митного контролю в подальшому планувала їх перевезти через митницю.

5bffce6503c6e-800x600-943962333

Майже рік часу слідства, застава у розмірі 881 тисяча гривень і суд проголосив вирок:

Визнати ОСОБА_1 винуватою у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 309, ч. 2 ст. 309, ч. 2 ст. 15 ч. 2 ст. 305 КК України та призначити узгоджене покарання:

за ч. 1 ст. 309 КК України у виді позбавлення волі на строк 1 (один) рік;

за ч. 2 ст. 309 КК України у виді позбавлення волі на строк 3 (три) роки;

за ч. 2 ст. 15, ч. 2 ст.305 КК України, із застосуванням ч. 1 ст. 69 КК України, у виді 5 (п’яти) років позбавлення волі.

На підставі ч. 1 ст. 70 КК України, за сукупністю злочинів шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим визначити ОСОБА_1 покарання у виді позбавлення волі на строк 5 (п’ять) років.

На підставі ст. 75 КК України звільнити ОСОБА_1 від відбування покарання, з випробуванням з іспитовим строком 1 (один) рік.

Стягнути з ОСОБА_1 на користь держави витрати на проведення експертизи в сумі 14528,97 (чотирнадцять тисяч п’ятсот двадцять вісім) гривень 97 копійок.

З власних джерел, нам стало відомо, що приймаючи рішення, суд врахував важливу для обвинуваченої обставину, а саме вагітність.

То ж яким далі буде життя молодої мами, яка через свою «дурість» має судимість та чоловіка, який лишився без роботи, бо до того часу працював у правоохоронних органах лише час покаже. Та ми маємо впевненість в тому, що перед тим як наступного разу взяти до рук наркотики, вона добряче подумає, адже «Бога за бороду», нікому не вдавалося довго тримати.

Варвара Буковинська

Про Varash Info

Читайте також...

Знову не поправна втрата на війні

Загинув житель, Вараша  Віталій Килюшик. Про це повідомили рідні героя. Щирі співчуття!!!

2 коментарі

  1. Мираж Дмитрий

    Ніна подружка Антонючік???

  2. Овцепас

    Якась казочка. Особа_1….Десь…Колись….в тридевятому царстві….Я таких казочок можу тисячу придумать. Якщо подаєте інформацію в ЗМІ, пишіть полюдськи – конкретно хто, звідки, прізвища, населенні пункти, фото документів. Ну не серйозно якось.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X