Home / Міські новини | Вараш / Дерибан вивільнених посад «своїм» людям…

Дерибан вивільнених посад «своїм» людям…

Посади та влада – ось це чи не найбільші єдині та спільні  інтереси для наших обранців. А тим більше, що Варашська (Кузнецовська) міська рада вирішила: з метою оптимізації та вдосконалення  роботи виконавчих органів ради, структурування функціональних напрямків діяльності, забезпечення ефективної роботи, відповідно до певних Законів України, затвердити структуру та перелік штатних посад апарату мікрин34400ської ради та її виконавчих органів. Тож час пішов і посади почали ділити. Що ж про це говорять в місті. А кажуть, що міський голова Анощенко Сергій Іванович вирішив ліквідувати цілий відділ внутрішньої політики і «завести» собі особистого прес-секретаря. І найцікаве те, що цю посаду найімовірніше отримає Вікторія Гордієнко, адміністратор сайту «34400.net». Недарма ж останнім часом на цьому сайті не було опубліковано  нічого поганого про нашу владу, а коментарі, які забруднювали репутацію очільника, якимось міфічним способом пропадають, або ж взагалі не публікуються, хоча сам сайт популяризує себе, як новини без цензури (доказ цього можна побачити на відео).

Говорять мешканці міста і про те, що наш мер Сергій Іванович дуже вже хвилюється за «своїх» депутатів, аби ті мали «солодкі» посади. І тому він вирішив розділити владні портфелі таким чином (щоб запобігти будь яких непорозумінь нагадуємо «ТАК ГОВОРЯТЬ ЛЮДИ»):

На вакантну посаду заступника міського голови (того, що куруватиме освіту міста) є два претенденти, а саме Борис Бірук – депутат Рівненської обласної ради та Кречик Анатолій ( обраний від політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Свобода”). Бірук Наталії (обрана від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЯ “УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ  – УКРОП”) ніби то обіцяна посада завідуючої ДНЗ№5 або НВК№1. Наталія Слобода (була кандидатом в депутати Кузнецовської міської ради від “Сили людей”, а зараз активно відстоює позицію міського голови), мабуть, отримає посаду бухгалтера. То ж наскільки правду говорять мешканці нашого міста, матимемо змогу дізнатися уже зовсім скоро. Адже сесія, на якій розглядатиметься Проект рішення Кузнецовської міської ради “Про затвердження структури органів Кузнецовської міської ради, загальної чисельності працівників апарату управління”, відбудеться 15 червня 2016 року о 10.00 год. у великій залі засідань виконавчого комітету Кузнецовської міської ради, відповідне розпорядження підписав міський голова Сергій Анощенко.

Про admin

Читайте також...

На фронті загинув, наш захисник Іван Борисович Телюк

Він разом із побратимами виконував бойове завдання у районі с.Діброва Сєвєродонецького району Луганської області. Іван …

7 коментарів

 1. ..а чому наша міська Рада саботує постанови Верховної Ради України??? чому до цього часу “..комітет Кузнецовської міської ради”???

  • Куц “пристроїв” ще до революції гідності. Різниця велика.

  • От ми і побачили, які патріоти наші депутати !!!!
   Особливо, Анощенко!
   І далі будуть “чествовать” кузнЄцова!

   • віщий олег

    а коли це анощенко був патріотом? Бігав по партіях-так, але патріотом він не був ніколи Прихвостень регіоновський а кого із своїх пристроїв Куц, бо не знаю такого

 2. Отакій чений мер казали небуде красти)))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X