Home / Міські новини | Вараш / Кримінал / Чи дочекаються ошукані клієнти справедливості, залежить від поліції – представник «А-банку»

Чи дочекаються ошукані клієнти справедливості, залежить від поліції – представник «А-банку»

Нещодавно жителі Вараша стали жертвами фінансових махінацій. Звинувачують у цьому консультанта місцевого відділення «А-Банку». Багато містян оформили тут кредит, своєчасно погасили заборгованість, але, як виявилось, борг перед банком нікуди не дівся.

skrynshot-2019-03-26-08-46-19

Хтось дізнався про це із повідомлень, які приходили на мобільний телефон, а комусь повідомляли колектори. Дзвінки та повідомлення поступають до цього часу. Довідки про закриття кредитних договорів виявилися фальшивими. Суми, що тепер потрібно оплатити, у багатьох клієнтів є набагато більшими, аніж сам кредит.

Люди, яких ошукали, кажуть, що довіряли свої гроші працівниці банку. Та брала готівку та обіцяла перерахувати гроші на картку, натомість видавала чек без печатки. Довірливі мешканці Вараша не перевіряли стан рахунку, вірили працівниці.

«Брала товар у кредит на суму 5 тисяч гривень. Маю дві довідки про закриття і ось тепер я змушена заплатити ще 6 тисяч. Гроші з кредитної картки перерахувалися у невідомому напрямку, нарахували пеню. Я прийшла у відділення до Юлі, вона сказала, що у мене все закрито, видала довідку про закриття. Насправді виявилося, що нічого не закрито до цього часу» – розповідає одна із ошуканих клієнток А-банку.

skrynshot-2019-03-20-15-01-05

На ситуацію, що склалася у Вараші, відреагували колеги з центрального офісу «А-Банку». З усіма потерпілими поспілкувалися та пообіцяли допомогти. За словами регіонального менеджера банку Ірини Курик, у ситуації, яка склалася, банк не винен і служба безпеки вже проводить службове розслідування.

Працівниця, яку звинувачують у привласненні чужих коштів коментувати ситуацію відмовляється.

«На сьогоднішній день її звільнено, а у Вараському відділі поліції зареєстровано понад 50 звернень від потерпілих. Працівниками правоохоронних органів відкрито кримінальне провадження за ознаками злочину передбаченими ч. 2 ст. 191 Кримінального кодексу України» –  розповідає Юрій Суліковський,  заступник начальника слідчого відділення Вараського відділу поліції.

Наразі триває слідство. Якщо вину екс-працівниці доведуть, її чекає обмеження волі на строк до 5 років або позбавлення волі на той самий строк, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

То ж чи дочекаються ошукані клієнти, яких уже понад 200 чоловік, справедливості, достеменно не відомо. Зі слів представника «А-Банку», який приїхав аж із Дніпра, службове розслідування, яке проводить служба безпеки, не є основою і все залежить від поліції.

Варвара Буковинська

Про Varash Info

Читайте також...

СБУ викрила екс-працівника РАЕС, який виправдовував дії російських загарбників

Співробітники рівненського СБУ продовжують викривати осіб, які публічно закликають до агресивної війни та розв’язування воєнного …

Один коментар

  1. Какие наивные люди просто отдавать свои кровные незнакомому человеку вот и поплатились за свою самоуверенность…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X