26 жовтня в Рівненській обласній раді відбулося засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства та дитинства. У роботі постійної комісії взяли участь голова облради Микола Драганчук, перший заступник голови Олександр Корнійчук та представники нашого міста: голова постійної депутатської комісії з питань соціального захисту, охорони здоров’я та спорту Дмитро Ющук та начальник ДЗ «СМСЧ №3» Олександр Коцюбинський.
Які саме питання обговорювали під час засідання комісії, розповідає Дмитро Ющук, голова постійної депутатської комісії з питань соціального захисту, охорони здоров’я та спорту:
Вараш Новини улюбленого міста