Home / Міські новини | Вараш / Чудовій дівчинці Емілії, потрібна наша допомога

Чудовій дівчинці Емілії, потрібна наша допомога

Маленькій Емілії, яку багато хто знає, потрібна наша допомога. Не будьмо байдужими.

Мама Оля: «Довго відтягувала я цей момент, але час піджимає і я змушена звернутися до усіх рідних, друзів, знайомих, близьких, просто чуйних, небайдужих людей за допомогою.

На жаль, як би ми не старалися жити активно та позитивно та СМА ( спінальна м‘язова атрофія) не чекає слушного моменту, а підступно диктує свої правила. Це рідкісне генетичне захворювання, при якому дефектний ген в організмі не виробляє достатньо особливого білка SMN, без якого немає живлення в м’язах. Як результат, поступово погіршується сигнал до м’язів спини та кінцівок, в усьому організмі наростає слабкість. Це призводить до різних деформацій та ускладнень.

На сьогоднішній день у Емілії сколіоз 4 ст. і вона потребує оперативного втручання по корекції хребта. Це досить дороговартісна операція, яку проведуть у київському ОХМАДИТі вже в жовтні. Спеціальна конструкція, яка триматиме хребет коштує 160-180 тис. гривень і це ще далеко не всі витрати.

Тому, звертаюся до всіх, хто нас знає, хто має бажання та можливість, підтримайте нас, будь ласка. Кожне добре слово, кожна ваша молитва допоможуть нам у непростому етапі життя.

Для матеріальної підтримки:

Карта Приватбанку

5168757373228412

Хозєєва Ольга Віталіївна

Карта Ощадбанку

5167803208851415

Хозєєва Ольга Віталіївна

Карта monobank

5375414114443822

Хозєєв Андрій Вікторович»

Про Varash Info

Читайте також...

Заступника міського голови, Михайла Волинця звільнили з посади

За це сьогодні проголосували, депутати Вараської міської ради: ЗА-28, ПРОТИ-1, НЕ ГОЛОСУВАВ-1.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X