Home / Міські новини | Вараш / Четверта влада має вплив!

Четверта влада має вплив!

Пам’ятаєте нещодавню публікацію «Якщо депутат, а тим більше голова комунальної комісії, то за комунальні послуги можна не платити?»

Ця «комунальна» історія отримала і своє підтвердження, і цікаве – майже детективне, продовження. Так один з героїв статті, депутат Кузнецовської  міської ради Олександр Стояновський, вирішив спростувати інформацію про те, що він є боржником з оплати комунальних послуг і, начебто на  підтвердження цього факту, приніс колегам-журналістам із телеканалу «Енергоатом»  документ, який виявився зовсім не квитанціями про сплачені комунальні послуги, а лише відповіддю на депутатський запит. Його, в свою чергу,  допомогла роздобути колезі ще один депутат Кузнецовської міської ради, обрана від політичної партії  «Громадський рух «Народний контроль» Тетяна Анощенко, яка по сумісництву є дружиною міського голови Сергія Анощенка.

У відповіді на депутатський запит  мова йде про те, що відповідно до п.2 ст.19 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» учасниками відносин у сфері житлово-комунальних послуг є власник, споживач, виконавець, виробник. Тобто договір на житлово-комунальні послуги укладається між виконавцем та споживачем таких послуг, а не з депутатами місцевих рад. Тому в розумінні п.2 ст.19 ЗУ «Про житлово – комунальні послуги» депутати не є суб’єктами договірних відносин і не можуть мати заборгованість.

Але тут ми хочемо  звернути увагу на те, що пані депутат Тетяна Анощенко давала запит на інформацію про те, чи мають заборгованість за комунальні послуги перед КМКП депутати Кузнецовської міської ради 7 скликання Катерина Конопелько та Олександр Стояновський! В той же час, коли ми та наші колеги журналісти цікавилися боргами за певними адресами, й виявилося так, що там проживають уже всім відомі політичні діячі.

Зробимо висновок про те, як можна не платити по боргам.  Все вище написане вказує на те, що якщо ти депутат, то ти не є споживачем комунальних послуг і можеш за них не платити. Тоді питання можна поставити «ребром»: то депутат не є споживачем, чи споживач не може бути депутатом?

Виходячи з логіки окремих представників влади, такі споживачі, як  Олександр Стояновський та Катерина Конопелько, свої борги почали накопичувати, коли стали депутатами? Бо до жовтня місяця 2015 року вони були просто мешканцями та споживачами і користувалися усіма комунальними благами, якими користується вся громада міста. Невже Катя і Саша йшли у владу для того, щоб не сплачувати за комуналку?

Ну що ж, наші обранці добре знають свої права: хтось хоче безкоштовно їздити у маршрутках, а хтось не платити комунальні послуги, бо вони «ДЕПУТАТИ».

Важко уявити, наскільки ображеними почуваються пенсіонери з пенсією в 1000 гривень і які сумлінно оплачують всі квитанції за надані послуги?

P.S. Станом на 3 серпня Олександр Стояновський погасив свій борг  перед КМКП. Після того, коли став «героєм» журналістських розслідувань.

Може тепер настала черга і Катерини Конопелько? Сподіваємось, що її совість теж прокинеться, або може просто стане соромно?

Про admin

Читайте також...

На фронті загинув, наш захисник Іван Борисович Телюк

Він разом із побратимами виконував бойове завдання у районі с.Діброва Сєвєродонецького району Луганської області. Іван …

3 коментарі

  1. Цікаво, хто таку дурню пише. Тролі Москалі і на Українську перейшли.

    • Після першого речення знак запитання. Українська в середині речення пишеться з малої букви. Перед і дефіс. Можливо – і Вам потрібно українську вивчити? А в чому ще Ви побачили “дурню”, крім Вашого коментаря, конкретизуйте, будь-ласка?

  2. Смердить читати цей брєд! Про Женю Павлишина статтю напишіть, як вмудряється не платити податків і про його декларацію за 2015 рік на 16 тис.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X